fbpx

Myślisz o swoim biznesie i masz wiele pytań?

Mam dla Ciebie 5 nagrań wideo wraz z kartami pracy pełne praktycznej wiedzy, dzięki której nie będziesz marnować miesięcy na nieefektywne działania!

Otrzymasz odpowiedź na poniższe zagadnienia:

Lekcja 1: Jak zacząć biznes online i budowanie marki osobistej?
Lekcja 2: Jakie umiejętności są pożądane?
Lekcja 3: Jak w online szukać klientów?
Lekcja 4: Jak przygotować ofertę, która sprzedaje?
Lekcja 5: Jak i gdzie się promować online?

Poznaj odpowiedzi na  5 najczęściej zadawanych pytań!

Zapisz się
i odbierz bezpłatne nagrania

Na pewno masz wiele wątpliwości na starcie swojego biznesu. Niech nie blokują Cię przed działaniem! 

Skorzystaj z mojej oferty i odbierz bezpłatne nagrania z wyzwania, a poznasz konkretne wskazówki i odpowiedzi na Twoje pytania. Zacznij biznes już dziś!

Ta bezpłatna oferta jest dostępna tylko do końca maja! 

Poznaj mnie

Cześć, jestem Gosia Galbas i pomagam kobietom rozwijać ich marki osobiste. Jako brand manager, specjalizuję się w strategicznym zarządzaniu sprzedażą i tworzeniu skutecznych procesów sprzedażowych.

 Moje doświadczenie przekładam na praktykę poprzez mentoring, zarówno grupowy, jak i indywidualny, wspierając przedsiębiorcze kobiety na każdym etapie ich biznesowej podróży. Mam też swoje produkty cyfrowe.

Czerpię wiedzę poprzez uczestnictwo w kursach takich liderów marketingu jak Seth Godin czy Brian Tracy, co pozwala mi nieustannie się rozwijać i skutecznie dzielić się moją ekspertyzą. Prywatnie łączę pracę z pasją do jogi.

Sama zaczynałam parę lat temu swój biznes online całkowicie od zera, bez żadnych znajomości, pracując jednocześnie na etacie, z dwójką małych dzieci.  Wiem, że możesz zacząć swój biznes online. Tak jak ja to zrobiłam 🙂


Copyright © Gosia Galbas 2024

Nie myśl dłużej o biznesie!
Zacznij go tworzyć!

Po podaniu poniższych danych otrzymasz maila z plikiem z linkami: 

Wpisując swoje dane oraz potwierdzając zapis, zgadzasz się na wysyłkę Newslettera, w tym bezpłatnych materiałów, informacji o usługach i produktach. Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie Newslettera.

Close