Zarządzanie biznesem i życiem prywatnym

 • Masz biznes online i wydaje Ci się, że ciągle pracujesz?
 • Czujesz, że nie masz czasu na swoje hobby czy rodzinę?
 • Brakuje Ci przestrzeni na myślenie o swojej firmie?
Gosia Galbas joga

Work-life integration

Idea work-life integration opiera się na koncepcji, że praca i życie osobiste są ze sobą powiązane i wpływają na siebie nawzajem. Chodzi o to, aby znaleźć równowagę między tymi dwoma obszarami, tak aby oba mogły współistnieć harmonijnie, zamiast konkurować o nasz czas i uwagę. Wprowadzenie idei work-life integration w życie może prowadzić do lepszego samopoczucia, większej produktywności i ogólnego zadowolenia z życia.

Jako że zarządzam biznesami online na co dzień, wiem, jak ważne jest też zarządzanie swoim życiem prywatnym. Dlatego przygotowałam sesje jogi online dla przedsiębiorców, freelancerów oraz wszystkich pracujących online.

Dzięki jodze i medytacji znajdziesz czas w ciągu dnia na strategiczne myślenie o swoim biznesie.

Korzyści z praktyki jogi

joginka

Poprawa zdrowia i kondycji

O tym chyba nie trzeba dużo się rozpisywać. Dzięki jodze wzrośnie kondycja oraz ogólny stan zdrowia. Wzmocni się odporność. Praktyka jogi pozytywnie wpływa na układ trawienny, oddechowy oraz immunologiczny.
Już po paru tygodniach regularnej praktyki można zauważyć u siebie pozytywne zmiany!

Redukcja stresu oraz napięcia

Ogólny poziom stresu spada podczas sesji jogi, ponieważ pomaga im to zrelaksować się zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Przyczynia się do tego świadomy oddech, który uspokaja nasze ciało i umysł. Koncentracja na oddechu podczas praktyki jogi pozwoli na wejście w stan odprężenia i relaksu.

Wzrost produktywności i koncentracji

Badania pokazują, że joga może zwiększyć koncentrację uwagi nawet o 44%. Dzieje się tak, ponieważ pozycje jogowe mają natychmiastowy efekt uspokajający na ciało, który uspokaja również umysł. Dzięki temu możemy efektywniej pracować.

Kim jestem?

Nazywam się Gosia Galbas — Przedsiębiorcza Joginka.
W 2014 roku zrobiłam certyfikat nauczycielski UK Yoga Alliance
w Indiach i zaczęłam prowadzić zajęcia z jogi. Do 2018 roku uczyłam jogi stacjonarnie oraz prowadziłam warsztaty w języku niemieckim. Obecnie prowadzę jogę online w Coworkingu Natalii Dołżyckiej.

W 2021 roku rozpoczęłam działalność jako Wirtualna Asystentka, pracując jednocześnie na etacie. Szybko wdrożyłam się w biznes online i zostałam online project managerem. Jednak wiązało się to z wieloma wyrzeczeniami. Zdałam sobie sprawę, jak trudno jest zachować work-life balance, mając własny biznes online. Szukając rozwiązań natrafiłam na ideę work-life interaction, która nauczyła mnie, jak połączyć te dwie rzeczy: prywatę i biznes.

Obecnie łączę moją znajomość biznesu online z pracą na rzecz naszego dobrego samopoczucia. Chcę, aby mój biznes mi sprzyjał. I tego życzę Tobie.

Chcesz ćwiczyć ze mną jogę? Zapisz się na listę zainteresowanych!

Jaki rodzaj jogi oferuję?

Vinyasa Yoga

Jest to dynamiczny rodzaj jogi, który polega na płynnym przejściu pomiędzy pozycjami, co umożliwia skupienie się na oddechu.

Hatha Yoga

Jest to tradycyjny rodzaj jogi, składający się z 3 części. Ja się skupiam na asanach, czyli pozycjach oraz oddychaniu.

Yin Yoga

W tym rodzaju jogi pozostaje się w pozycjach od 3 do 5 minut. Jest to joga spokojniejsza i wolniejsza. Nie ma w niej pozycji stojących.

Skąd ten pomysł?

W marcu 2022 byłam ekspertką w Coworkingu Online Natalii Dołżyckiej, podczas którego przez miesiąc, 3 razy w tygodniu prowadziłam zajęcia z jogi. Następnie dostałam zapytania od firmy, której pracownicy pracują w 100% zdalnie, czy nie poprowadzę godzinnych zajęć z jogi w ramach ich comiesięcznych spotkań wieczornych, mających na celu zintegrowanie pracowników.

I tak narodził się pomysł z eventem jogowym dla biznesów online!

Przed pandemią pracownicy spotykali się po pracy na piwko/kawę czy sport. Zespoły były bardziej zintegrowane, osoby pracujące razem kumplowały się ze sobą. Obecnie pracujemy z domu. I to jest super! Ale z drugiej strony, nie czujemy już więzi z naszymi kolegami z pracy.

Wspólna aktywność przybliża ludzi do siebie. A połączenie jej z relaksem, da wiele korzyści!

Zarówno pracownikom, jak i firmie!

Sprawdź opinie osób z Coworkingu Online

Jak wyglądają zajęcia online?

Zajęcia trwają pół godziny 2 razy w tygodniu. Zaczynamy od techniki oddychania, dzięki czemu wejdziemy w stan relaksu oraz odprężenia. Następnie przechodzimy do pozycji jogi, dostosowanych do kondycji uczestników. Dodatkowo raz w tygodniu zapraszam na wspólną medytację.

Zajęcia odbywają się, gdy zbierze się grupa min. 5 osób.
Przeprowadzam je na platformie Zoom. W trakcie praktyki towarzyszy nam relaksacyjna muzyka.

Jesteś zainteresowana?

Zapisz się na listę zainteresowanych.

Pakiety Biznes Jogi Online

Pakiet miesięczny

Cena: 150 zł

W pakiecie:

 • 8 zajęć półgodzinnych
 • 4 medytacje
 • Czas trwania: pół godziny
 • Rodzaj jogi: różne
 • Ekstra: raz w miesiącu spotkanie mastermindowe dla chętnych
 • Grupa na Facebooku (posty merytoryczne, live’y)

Pakiet 3-miesięczny

Cena: 390 zł

W pakiecie:

 • 24 zajęć półgodzinnych
 • 12 medytacji
 • Czas trwania: pół godziny
 • Rodzaj jogi: różne
 • Ekstra: raz w miesiącu spotkanie mastermindowe dla chętnych
 • Grupa na Facebooku (posty merytoryczne, live’y)