Online Business Manager


„Bez strategii treść jest tylko rzeczą,
a świat ma wystarczająco dużo rzeczy”

Arjun Basu


Jako Online Business Manager, zajmuję się całościowym spojrzeniem na Twój biznes, aby wydobyć z niego potencjał.

Pomogę w przygotowaniu strategii marki, strategii komunikacji oraz planu marketingowego. Wspólnie zaplanujemy taką ścieżkę klienta, aby była ona przyjemna i dla Ciebie i dla niego.

Nauczę Cię nowego podejścia do tego, aby testować różne pomysły oraz budować biznes na własnych zasadach. Dodatkowo sama wdrażam niektóre rozwiązania, więc ze mną nie potrzebujesz wielu wykonawców.

W jakich obszarach mogę Cię wesprzeć?

Strategia marki jest trudna do opracowania na początku biznesu. Wiem to! Dlatego jeśli dopiero zaczynasz swój biznes online, masz wiele pomysłów, nie wiesz, jak je spiąć w spójną całość, to zapraszam do współpracy.

Jeśli już prowadzisz biznes, ale wyniki nie są tak oszałamiające, to warto spojrzeć na swoją strategię i dokonać w niej zmian. Albo to może moment na przygotowanie strategii? Często firmy opracowują strategię dopiero po paru miesiącach, gdy już poznają bardziej rynek i swoich klientów.

1. Opracowywanie strategii marki

Na podstawie briefu, który musisz wypełnić, pomogę w określeniu celów, wizji i wartości marki. Wspólnie wybierzemy odpowiednie kanały marketingowe oraz dopracujemy grupę odbiorców. Jest to żmudna praca, ale ważna praca, podczas której ustalimy, w jakim kierunku ma iść Twój biznes. Ostatecznie stworzymy plan działań, który będzie spójny z Tobą.

2. Zarządzanie komunikacją marketingową

Określimy, jakie cele chcemy osiągnąć za pomocą działań marketingowych. Wybiorę i opracuję najlepsze kanały komunikacji, takie jak reklama, public relations, promocje sprzedażowe, content marketing, itp. Udzielę pomocy w zaplanowaniu treści (reklamy, treści na stronie internetowej, posty na social media, artykuły) oraz w planowaniu kampanii reklamowych i promocyjnych, takich jak promocje, konkursy, eventy.

3. Analiza rynku

Dokonam badania trendów na rynku, zajmę się identyfikacją konkurencji i oceną mocnych i słabych stron. Sprawdzę, gdzie są Twoje mocne i słabe strony na rynku. Jakie są zagrożenia? Jak Twój biznes wygląda wśród innych.

4. Współpraca z zespołem

Jeśli masz swój zespół, to skoordynuję jego działania, aby były spójne z marką. Jeśli nie masz, to wesprę w budowaniu zespołu: od procesu rekrutacyjnego po rozpoczęcie współpracy.

5. Monitorowanie wyników

Analizuję i oceniam skuteczność Twoich dotychczasowych działań marketingowych oraz monitoruję wyniki sprzedażowe, aby dokonywać odpowiednich zmian w strategii marki i dopasowywać ją do Twoich działań. Pamiętaj, że raz określona strategia nie jest na zawsze!

6. Zarządzanie reputacją

Dbam o reputację marki, reaguję na kryzysy i dbam o to, aby klientom kojarzyła się ona pozytywnie.

Poznaj opinie moich klientów

PAKIET WSPÓŁPRACY

  • Każdy projekt jest wyceniany indywidualnie.
  • Minimalna wartość projektu to 1.500 zł netto miesięcznie.
  • W zależności od stopnia zaangażowania oraz mojej odpowiedzialności może ta kwota ulec zmianie.
  • Praca w weekendy oraz wieczorami jest wyliczana dodatkowo.

Nie wiesz, czy to jest coś dla Ciebie?

Spokojnie!

Umów się na bezpłatną rozmowę i wspólnie wybierzemy obszar współpracy!