Osobista Partnerka Biznesu
Co oferuję jako Osobista Partnerka Biznesu?

Konsultacje

Regularne spotkania online, w ramach których omówimy strategię, cele kampanii i ewaluację jej efektywności. Ustalimy harmonogram kampanii oraz plan działania. Następnie dokonamy analizy Twoich działań.

Wsparcie mailowe 24/7

Gwarantuję szybką odpowiedź na wszystkie pytania i wątpliwości, które mogą pojawić się przed i w trakcie trwania kampanii sprzedażowej. Możemy się też umówić na kontakt na messengerze czy whatsappie.

Pomoc techniczna

Pomoc w zarządzaniu systemami CRM, ustawianiu automatycznych sekwencji mailowych, zarządzaniu reklamami na Facebooku, przygotowaniu strony i oferty sprzedażowej. Pamiętaj, że jest to pomoc, a nie wykonanie od zera!

Działania strategiczne i audyty

Jestem w stanie dokonać analizy Twoich dotychczasowych działań. Daję Ci też szczerą, konstruktywną krytykę oraz służę radą na optymalizację. Wspieram w przygotowaniu strategii Twojego biznesu.

Sprawdź, czy jest to dla Ciebie!

  • Potrzebują rozmowy oraz kontaktu na bieżąco, przed i podczas trwania kampanii czy innych projektów
  • Chcą profesjonalnie oraz efektywnie zarządzać swoimi kampaniami marketingowymi
  • Potrzebują indywidualnego wsparcia i ekspertyzy na co dzień
  • Chcą zwiększyć swoją skuteczność
  • Działają same, ewentualnie z pomocą wirtualnej asystentki

Pakiety wsparcia Osobistej Partnerki Biznesu

1. Basic – od 950 zł netto

☑️ Wsparcie mailowe lub na messengerze
☑️ 2 konsultacje trwające 60 minut
☑️ Raport podsumowujący po każdej konsultacji
☑️ Opracowanie i egzekucja planu działania

2. Standard – od 1950 zł netto

☑️ Wsparcie mailowe lub na messengerze
☑️ 2 konsultacje trwające 60 minut
☑️ Raport podsumowujący po każdej konsultacji
☑️ Opracowanie i egzekucja planu działania
☑️ Wsparcie techniczne oraz wdrożenia: przy automatyzacji, integracji, landingach, WordPressie, sklepie internetowym, platformie kursowej*

*Do indywidualnego ustalenia

2. VIP – od 3450 zł netto

☑️ Wsparcie mailowe lub na messengerze
☑️ 2 konsultacje trwające 60 minut
☑️ Raport podsumowujący po każdej konsultacji
☑️Opracowanie i egzekucja planu działania
☑️ Wsparcie techniczne oraz wdrożenia: przy automatyzacji, integracji, landingach, WordPressie, sklepie internetowym, platformie kursowej*
☑️ Audyt wcześniejszych działań: automatyzacje, kampanie, landingi w postaci raportu pdf oraz nagrania wideo
☑️ Pomoc w opracowaniu analizy SWOT, konkurencji, biznesowej, komunikacji
☑️ Wsparcie w przygotowaniu oferty sprzedażowej

*Do indywidualnego ustalenia

Zastanawiasz się, dlaczego ja?

Mam 3 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami online

Pomagam w przygotowaniu strategii jako certyfikowany Brand Manager

Skutecznie przeprowadziłam ponad 25 kampanii sprzedażowych z moimi klientami, które łącznie przyniosły zysk ponad 750 000 zł

Otrzymałam liczne wyróżnienia i nominacje, w tym „Lwice Biznesu 2022“, Business Women Awards 2023, Inspiratorka Roku 2023


Zobacz, co mówią o współpracy ze mną:

Co zyskasz, korzystając z mojego wsparcia?

  • Pomoc doświadczonej brand managerki, która świeżym okiem spojrzy na Twoje działania, podpowie, doradzi lub po prostu skonsultuje z Tobą bieżące pomysły.
  • Plan działania, który pozwoli Ci w zorganizowany i przemyślany sposób podejmować kolejne kroki w swoim biznesie.
  • Szybkie wsparcie w sytuacjach, kiedy nie wiesz, co dalej, masz wątpliwości, czy wszystko idzie zgodnie z założeniami i jakie zmiany wprowadzić.
  • Analizę i strategię, dzięki którym swoje pomysły przekujesz w realne projekty. 

Poznaj opinie moich klientów

Współpraca z Gosią Galbas to czysta przyjemność, wynikająca z Gosi zaangażowania, wysokich kompetencji, wiedzy i doświadczenia.
Prowadząc projekt obejmuje go uwagą do samego końca i prowadzi w pełni samodzielnie – co dla mnie daje możliwość koncentracji na moich zadaniach.
Szybko reaguje w sytuacjach, gdy wydarza się coś zaskakującego. To świetna partnerka we współpracy. Polecam z całego serca!
Kaja Kozłowska
Coach
Z wielką przyjemnością wystawiam Gosi najlepszą rekomendację.
Cieszę się, że mogłam rozpocząć z nią współpracę i chciałabym, aby trwała jak najdłużej.
Jej praca i zaangażowanie jest nieocenione. Potrafi znaleźć rozwiązanie w najtrudniejszych sprawach, bardzo się angażuje i zawsze dotrzymuje słowa.
Dzieli się swoją ogromną wiedzą i jest w 100% profesjonalistką. Nie wyobrażam sobie mojego biznesu bez jej pomocy.
Mariola Niełacna
Prawo pracy przy kawie
Spotkania z Gosią są zawsze bardzo wspierające, sensowne i pozwalają na uzyskanie ważnych dla siebie wskazówek. Gosia ma dużą wiedzę z wielu dziedzin, co pomaga w dostosowaniu narzędzi idealnych do możliwości danej osoby oraz potrzeb biznesu. Na konsultacji można otrzymać dla siebie wsparcie nie tylko pod względem technicznym i organizacyjnym, ale również personalnym. Gosia odpowie na każde pytanie, a w razie potrzeby wesprze radą nawet po spotkaniu. Polecam 🙂
Klaudia Grzelka
Holistyczne Centrum Energoterapii
Gosia dała mi się poznać, jako wysokiej klasy specjalistka, która wspiera mnie w planowaniu firmowego newslettera. Świetnie radzi sobie w researchu i relacjach międzyludzkich, co w biznesie oceniam za kluczową kompetencję. Jest przy tym otwarta na nowe zadania i doświadczenia; wiem, że zawsze mogę na nią liczyć.
Adrian Pakulski
Paq studio
Serdecznie polecam współpracę z Gosią. Potrafi wlać w człowieka nadzieję, kiedy zaczyna jej brakować i jednocześnie urealnić, kiedy za bardzo oddalamy się od rzeczywistości w swoich wizjach i oczekiwaniach. Dzięki Gosi zrozumiałam, że budowanie biznesu to nie tylko strategia, ale także codzienne działania, które są podstawą dobrych wyników.
Monika Ponichtera- Kasprzykowska
psycholog
Gosia jest profesjonalistką w każdym calu. Współpracowałem z nią w zakresie zarówno prac redaktorskich oraz researchu jako Wirtualna Asystentka. Cenię sobie jej zaangażowanie, płynny i bezproblemowy kontakt oraz elastyczność. Polecam Gosię jako sprawdzoną asystentkę z wachlarzem umiejętności przydatnych każdemu przedsiębiorcy! Jej pomoc jest absolutnie nieoceniona!
Marcin Michalski
Marketing Hacker
Nasza współpraca trwała krótko, ale od samego początku Gosia wykazała duże zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań. Współpraca dotyczyła obszaru promowania postów reklamą na Facebooku dla naszych klientów oraz przygotowanie kampanii reklamowych na potrzeby mojego biznesu. Gosia wykazała się dużą wiedzą i kreatywnością podczas tworzenia samych kampanii, jak i dużą odpowiedzialnością przy obsłudze oraz analizie uruchomionych kampanii. W przypadku problemów z kontem reklamowym lub odrzuceniem reklam przez Facebooka, natychmiast reagowała, nawiązując kontakt z supportem Facebooka. Bardzo profesjonalne podejście i super komunikacja. Polecam gorąco współpracę z Gosią każdemu, kto szuka profesjonalnego wsparcia w zakresie prowadzenia kampanii reklamowych na Facebooku.
Piotr Horszczaruk
Marketing to Podstawa
Współpraca z Gosią okazała się strzałem w 10. Gosia jest niezwykle zorganizowaną i uporządkowaną osobą. Zawsze wszystkie zadania są zrobione na czas, a często przed czasem. Bardzo doceniam, że każde zadanie jest zrobione perfekcyjnie od napisania tekstów po przygotowanie grafiki. Współpraca z Gosią jest lekka, miła i przyjemna, ponieważ znajomość wielu programów bardzo ułatwia pracę i właściwie Gosia jest w stanie rozwiązać każdy mój problem. Podoba mi się to, że Gosia często wpada na super pomysły jak usprawnić sprzedaż, jak pisać, żeby ludzie chcieli kupować produkty, jakie grafiki robić, żeby przyciągały nowych klientów.
Mogę śmiało napisać, że Gosia to skarbnica pomysłów na strategię biznesową, na  pisanie postów, na tworzenie nowych produktów.
Dodam jeszcze, że Gosia jest przesympatyczną osobą prywatnie i super się z nią gada nie tylko o biznesie, ale o życiu również.
Oliwa Jakubik
Ogrody Oliwii
Współpraca z Gosią to czysta przyjemność. Jest dokładna, kreatywna, pełna inicjatywy i wspaniałych pomysłów. Gosia ogarnia to, na co ja w mojej twórczej pracy nie mam ani czasu, ani przestrzeni. Polecam pracę z Gosią jeśli potrzebujesz asystentki online, która zajmie się tym, na co nie chcesz tracić czasu, lub zwyczajnie robienie tych rzeczy, nie jest tym, co lubisz. Gosia ma świetne wyczucie stylistyki, kolorów, grafiki. Jest jak wnikliwy detektyw na wszelkie literówki, szczegóły. Jej oko widzi to, co mnie osobiście jest trudno zobaczyć. Gosia ogarnia mój biurowy chaos. To bezcenna pomoc. Jeszcze raz polecam z serca
Dagmara Szymańska
Coach | Autor i Terapeuta Embrace Therapy®
Współpraca z Gosią to czysta przyjemność! Nie dość, że robi za dwie osoby w ekspresowym tempie, to jeszcze pracę swoją wykonuje bardzo starannie, zwraca uwagę na wszystkie detale i przede wszystkim jest to pełna personalizacja, jak szycie na miarę. Nic nie trzeba dwa razy powtarzać, a w większości przypadków potrafi wejść człowiekowi do głowy i zrobić dokładnie to, co chciał. Nawet jak nie powiem czegoś albo powiem tylko połowę tego, co chciałabym przekazać, Gosia robi dokładnie to, co siedzi w mojej głowie. Jest bardzo rzetelna i świetnie zorganizowana! Lepszej asystentki nie mogłam sobie wymarzyć.
Klaudia Bednarczyk
Optimismo Compartido
Gosia pomogła mi poukładać sporo kwestii w mojej firmie w związku z nadchodzącą kampanią. Mogłam przegadać z nią swoje pomysły, dzięki czemu zyskałam nową perspektywę i myślę, że zaoszczędziłam sporo czasu na robienie rzeczy, które nie miałyby sensu. Gosia aktywnie czuwała nad moimi działaniami i chętnie dzieliła się swoim doświadczeniem.
Współpraca z nią była dużą przyjemnością – wiedziałam, że na pomoc nie będę musiała czekać tygodniam
i, tylko otrzymam ją praktycznie tu i teraz. Polecam!
Angelika Walkowiak
Polecam współpracę z Gosią, ponieważ mogę być pewna, że zadania wykonywane przez Gosię będą wykonane szybko i bardzo dokładnie. Jest kreatywna, nie wykonuje zadań odtwórczo, ale wykazuje się pomysłowością i potrafi myśleć perspektywicznie. Małgosia jest dyspozycyjna i szybko odpowiada napytania. Informuje mnie, kiedy zajmie się danym zadaniem i ile czasu przewiduje na jego wykonanie. Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy.
Lucyna Malik
Pasja w biznesie
Jestem niezmiernie zadowolona ze współpracy z Gosią. Jest bardzo zorganizowana, tryska pomysłami. Słucha wszystkich wskazówek i dopasowuje strategię i marketing pod moje potrzeby. Polecam gorąco.
Justyna Wylegala
Mind Body Coach
Gosia Galbas współpracowała z Ekome jako wirtualna asystentka przez niemal dwa lata. Przez ten okres zajmowała się sprawami organizacyjnymi i technicznymi.
Pracuje szybko i rzetelnie, podejmuje chętnie nowe wyzwania i szybko uczy się nowych zadań.
Stale rozwija się, inwestuje w siebie i podnosi swoje kompetencje.
Oprócz tego jest miłą osobą,
praca z Nią jest nie tylko efektywna, ale również przyjemna.
Katarzyna Tomasik
CEO Ekome® Sp. z o.o.
Małgosia jako wirtualna asystentka to był mój strzał w 10! Zawsze sumienna, zawsze na czas i do tego kreatywna! Pełny profesjonalizm. Bardzo cenię sobie elastyczny grafik pracy Małgosi, jej podejście do zleceniodawcy jak i przede wszystkim ogromną wiedzę świata online na temat jak go się tworzy od kuchni. Małgosi nie trzeba tłumaczyć, czym jest większość programów. A ponadto miła, uprzejma i bardzo sympatyczna z niej kobieta i zawsze uśmiechnięta.
Marta Zięcik
Właściciel szkoły językowej El Dragon

Chcesz uzyskać optymalne wsparcie?