fbpx

Bez pewności siebie ani rusz! 

Możesz mieć wiedzę, doświadczenie, mnóstwo kompetencji, ale gdy w siebie nie wierzysz – skreślasz siebie już na samym starcie! To właśnie dlatego przekonania na swój własny temat są kluczowe. Ostatecznie, tych, którzy odnieśli sukces w biznesie, wyróżnia wiara we własne możliwości. Jeżeli boisz się, nieustannie wahasz, nie wierzysz w swój potencjał webinar jest dla Ciebie. 

Jak działać z pewnością siebie w biznesie?

Bezpłatny webinar 12.04 godz. 19.00

Boisz się rozmowy z klientem, aby przedstawić mu swoje granice lub podwyższyć stawkę? Albo może boisz się rozmowy sprzedażowej z klientem, aby on nie pomyślał, że mu coś wciskasz… Może boisz się nagrywać stories, live’ów lu webinarów i czujesz, że masz wiedzę, ale nie przedstawiasz jej tak, jak mogłabyś…

Co będzie na webinarze?

Czeka na Ciebie omówienie najczęstszych wyzwań, problemów i myśli, które blokują Twój rozwój w biznesie oraz konkretne sposoby na ich rozwiązanie! Na webinarze dowiesz się, co zrobić, gdy:

W innowacyjny sposób przedstawimy Ci prawdziwe przykłady, co robić, w sytuacji, gdy brakuje Ci pewności siebie. Pokażemy praktyczne rozwiązania. Damy Ci metody do wdrożenia od razu, które na żywo będziemy wykonywać podczas webinaru.

Omówimy prawdziwe sytuacje, z którymi zmaga się wiele z Was w swoim biznesie online. Czy z którąś się utożsamiasz?

 • „Nie zaczynam, bo boję się, że się nie uda”
 • „Wstydzę się nagrywać stories, live’y, rolki…”
 • ” A co jak się zablokuję podczas prowadzenia webinaru?”
 • „Boję się podnieść ceny”
 • „Nie umiem postawić granic moim klientom”
 • „Nie mówię, czym się zajmuję, aby mnie nikt nie shejtował”
 • „Czuję się niekomfortowo, gdy sprzedaję swoje produkty lub usługi”
 • „Wydaje mi się, że inni wiedzą więcej niż ja”

Co zyskasz dzięki webinarowi?

 • poznasz praktyczne sposoby na budowanie pewności siebie, które będziesz mogła samodzielnie stosować w razie potrzeby,
 • zbudujesz nowe i wspierające Cię przekonania na swój temat,
 • dostaniesz motywację do działania!
 • zrozumiesz, co ruch ma wspólnego z pewnością siebie i jak może on wesprzeć Twoje działania biznesowe,
 • przełamiesz blokady, które stoją na drodze Twojego rozwoju.

Przede wszystkim wyjdziesz z tego miejsca, w którym teraz się znajdujesz, gdzie jesteś pełna obaw, niepewności i może nawet żalu!

Zapisz się już teraz i działaj z pewnością siebie w biznesie!

Do tej pory zaufało nam już wiele kobiet. Zobacz, co piszą:

Zrozumiałam, gdzie tkwią moje blokady

Bardzo się cieszę, że miałam możliwość porozmawiania z Gosią o moim biznesie – o moich przekonaniach z nim związanych i w sumie też o mnie samej. Gosia z wielkim wyczuciem prowadziła rozmowę (dając przestrzeń, by się otworzyć) i zadawała pytania, które doprowadziły mnie do wielu ciekawych wniosków. Zrozumiałam, gdzie tkwią moje blokady, co mogę z nimi zrobić.
Gosia jest świetnie przygotowana oraz ma fantastyczną energię, która się udziela. Po każdym naszym spotkaniu byłam gotowa na zmiany i nowe działania. To dzięki Gosi ruszyłam z projektem, który od dawna chodził mi po głowie, dlatego mówię o Gosi, że jest matką chrzestną mojego pierwszego e-booka, który właśnie tworzę. 
Dziękuję Gosiu!
Magdalena Kotara

Dużo rzeczy poukładało mi się w głowie

Coaching u Gosi Galbas był bardzo dobrym krokiem w moim rozwoju. Dzięki naszym spotkaniom dużo rzeczy poukładało mi się w głowie i na część z nich spojrzałam z innej perspektywy. Sesje coachingowe z Gosią były przeprowadzone w profesjonalny sposób, a zarazem z miłej atmosferze, dzięki której łatwo było mi się otworzyć i mówić dokładnie to, co miałam w głowie. Odpowiednie prowadzenie rozmowy i zadawane przez Gosię pytania naprowadziły mnie na odpowiednie tory, którymi podążam do dziś :). Polecam serdecznie!
Hania Padamczyk

Czuję, że potrafię, mogę i działam

Spotkania coachingowe z Iwoną działają na mnie bardzo motywująco. Podczas sesji Iwona jest przewodnikiem, który odpowiednimi pytaniami naprowadza na rozwiązania, wywołuje obrazy które są we mnie, ale jakby uśpione. Ciekawymi zadaniami pobudza twórcze myślenie. Podczas spotkań odkrywam własne myśli – namierzam swoje ograniczenia i sposoby ich przezwyciężania – ale to właśnie dyskretna a jednocześnie na wagę złota pomoc Iwony, sprawia że jestem w stanie do nich dotrzeć. Czuję, że potrafię, mogę i działam – a z tym miałam problem. Spotkania są bardzo budujące, w cudownej, przyjaznej atmosferze. Nie dają gotowych recept ani rozwiązań – są dużo cenniejsze – sprawiają, że tych rozwiązań uczę się znajdować samodzielnie.
Anna Majewska

Teraz z odwagą robię kolejne kroki

Bardzo dziękuję za wspaniałe sesje coachingowe! Inspirujące i wzmacniające – tak że teraz z odwagą robię kolejne kroki zmierzające do mojego celu. Dostałam ostatnio dwie propozycje pracy, więc jest coraz lepiej.
Wiele słów z naszych rozmów pozostanie ze mną na długo. Polecam wszystkim!
Dobromiła Smolak

 Iwona Karpińska – jestem autorką unikalnego projektu kart „Ciało – moja ziemia” wspierającego kobiety w patrzeniu na ciało z serdeczną życzliwością. Jako coach, instruktorka kąpieli leśnych i instruktorka tańca wspieram w holistycznym rozwoju, mając świadomość, że to nasze przekonania i praca z ciałem są miejscem przełamania blokad, co pozwala na ruszenie do przodu. Jestem autorką artykułów na temat pracy z naturą i ciałem. Moją główną misją jest prowadzenie do głębokiej więzi z (własną) naturą i aktywowanie osobistego potencjału przez coaching, ruch i naturę.

Gosia Galbas– Jestem online project i brand managerem. Od 2021 roku wspieram małe biznesy online w ich działaniach marketingowych oraz sprzedażowych. W 2022 roku dostałam wyróżnienie „Lwice Biznesu 2022”. W 2023 roku ukończyłam szkolenie w IMOK-u jako Brand Manager. Jestem także instruktorką jogi i z powodzeniem łączę znajomość biznesu online z pracą na rzecz dobrego samopoczucia. Wprowadzam w biznes ideę work-life integration.

Pewność siebie nie jest cechą genetyczną. Jest to stan umysłu, którego możesz się nauczyć.