fbpx

dwie doświadczone mentorki: Twoje wsparcie w rozwoju

Chcesz mieć silną i rozpoznawalną markę osobistą?

Czujesz, że potrzebujesz dodatkowej motywacji i inspiracji, aby ułożyć kierunek i tempo rozwoju swojego biznesu. Oczekujesz kompleksowego podejścia, które obejmuje zarówno aspekty strategiczne, techniczne, jak i mentalne. 

Borykasz się z różnymi wątpliwościami na temat tego, jak tworzyć swoją markę osobistą i na niej zarabiać. Szukasz spersonalizowanego i konkretnego wsparcia, które pomoże Ci opracować i wdrożyć strategie skuteczne dla Twojego biznesu. 

Jesteś gotowa zainwestować, aby osiągnąć stabilny wzrost i rozwój Twojej marki osobistej.

Czy zmagasz się z brakiem pewności siebie, często wynikającej z braku doświadczenia? 

Pewnie uczestniczysz w wielu szkoleniach i kursach, szukając tej magicznej pigułki na udany biznes. Codziennie zmagasz się ze swoimi wątpliwościami dotyczącymi tego, jak pozyskiwać klientów i budować swój biznes tak, aby był stabilny.

To są obawy, które miała każda businesswomen na początku swojej drogi. My też tak myślałyśmy. Nie ukrywamy! Tworzenie swojej rozpoznawalności w sieci trudny proces i ciężka praca...

Wiesz, że tak naprawdę biznes online to praca na parę etatów

Budujesz markę osobistą i swój wizerunek w social media
Zajmujesz się pozyskiwaniem klientów
Zarządzasz swoim czasem, zadaniami i zespołem (jeśli go masz)
Analizujesz swoje działania i wyciągasz wnioski
Codziennie podejmujesz wiele decyzji
Działasz! Wytrwale wykonujesz swoje zadania

Jeśli wykonujesz to wszystko sama, to szybko możesz poczuć się zniechęcona i przytłoczona nadmiarem obowiązków. Dlatego jesteśmy MY - Gosia i Dorota, Twoje mentorki. 

Podczas 3-miesięcznego procesu w Grupowym Programie Mentoringowym TORPEDA chcemy Cię wspierać w Twojej drodze budowania i rozwoju marki osobistej. 

Jak Program TORPEDA wygląda w praktyce?

Każda uczestniczka otrzymuje indywidualny dokument, który jest planem rozwoju marki. Jest to główne narzędzie pracy przez cały okres mentoringu. To w nim uczestniczka skupia się na swoich celach biznesowych, działaniach marketingowych i rozwoju osobistym. Ale jeden plik to nie wszystko! 

Co tydzień spotykamy się online, tworząc bezpieczną przestrzeń do dzielenia się doświadczeniami, zadawania pytań i omawiania konkretnych tematów. Na każdym spotkaniu omawiamy jeden konkretny temat biznesowy. Każda uczestniczka ma możliwość zabrania głosu, a mentorki dostosowują program do bieżących potrzeb grupy. To znaczy, że jeśli będzie potrzeba omówienia tematu, który nie był wymieniony w programie, to go nie zignorujemy. 

Wspieramy również naszą współpracę w dedykowanej grupie na Facebooku, gdzie można wymieniać się doświadczeniami, inspiracjami i rozwiązywać wspólne wyzwania. Zapraszamy tam do postowania i komentowania. To tam można utrzymać regularny kontakt z uczestniczkami. 

Dodatkowo dajemy uczestniczkom wspólny arkusz do pracy, który ma na celu wzajemną motywację i analizę działań całej grupy. 

Mentorki codziennie aktywnie uczestniczą w procesie rozwoju. Regularnie sprawdzają dokumenty uczestniczek, robią audyt i dają wskazówki. 

Celem programu jest zapewnienie kompleksowego wsparcia na każdym etapie, abyś nie tylko pracowała skutecznie, ale również miała pewność, że idziesz we właściwym kierunku do osiągnięcia swoich celów biznesowych.

W jakiej obecnie sytuacji jesteś?

Boisz się  

Chciałabyś zacząć budować swoją markę osobistą, ale boisz się, że Ci się nie uda. Obawiasz się, że przez brak doświadczenia, ciężko Ci będzie wybić się wśród innych.  Strach przed porażką paraliżuje Twoje działania i czekasz...

Ciągle szukasz

Masz nadzieję, że kolejne szkolenie wzniesie Twój biznes na wyższy level, ale ... wiemy jak jest z kursami... zostają odłożone na "wolniejszą chwilę", która rzadko następuje. Często szukasz darmowej wiedzy w nadziei, że uda Ci się odkryć receptę na sukces.

Masz wątpliwości

Zastanawiasz się, jak zacząć budowanie swojej marki osobistej? Nie wiesz, jaki ma być ten pierwszy krok, a brak doświadczenia powoduje uczucie niepewności. 
Patrzysz na inne przedsiębiorczynie i zastanawiasz się, jak to możliwe, że są tak aktywne, widoczne w sieci, pozytywne, mają tyle energii, ciągle sprzedają…

Teraz jest najwyższy czas, aby stanąć przed lustrem, popatrzeć na siebie i powiedzieć:
"Nie chcę dłużej trwać w takiej sytuacji. Chcę działać!"

Uwierz nam. To jest możliwe.
Nie czekaj na lepszy moment. Taki nie nadejdzie. Najlepszy moment jest tu i teraz.

TY TEŻ MOŻESZ ZBUDOWAĆ OPŁACALNY, PRZEWIDYWALNY
ORAZ STABILNY BIZNES

My chcemy Ci dać szansę na zmianę. Szansę na nowy biznes. Szansę na TWÓJ biznes. Nie jesteśmy tutaj po to, aby rozmyślać nad przeszłością. My jesteśmy po to, aby pokazać Ci, że MOŻESZ ZROBIĆ PO PROSTU JEDEN MAŁY KROK DO PRZODU I DZIAŁAĆ. 

Masz wielką odwagę, moc i wytrwałość, prowadząc własny biznes. Idź dalej! Miej dalej determinację do wprowadzenia go na wyższy poziom.

Poznaj ideę Grupowego Programu Mentoringowego TORPEDA

Nasz Program Mentoringowy TORPEDA to nie tylko seria masterclassów; to kompleksowe wsparcie na każdym etapie wprowadzania zmian w Twoim biznesie. 

W ciągu 3 miesięcy przeprowadzimy Cię przez cały proces udoskonalania i transformacji Twojego biznesu, abyś w końcu osiągała w nim takie wyniki, jakie sobie wymarzyłaś.

Z nami Twój biznes stanie się nie tylko pełen wartości, ale również skuteczny i stabilny. Rozwiążemy Twoje główne problemy związane z brakiem skutecznej strategii biznesowej, trudnościami w pozyskiwaniu klientów i utrzymaniem stabilności dochodów. 

Nasz program mentoringowy pomoże Ci budować pewność siebie jako przedsiębiorcy, rozwijać umiejętności sprzedażowe i marketingowe oraz zwiększać skalę działalności.

W jakim miejscu będziesz po wykorzystaniu wiedzy z Programu w praktyce?

Twoja sytuacja TERAZ

Poczucie niepewności towarzyszy Ci każdego dnia – nigdy nie jesteś pewna, skąd pojawi się Twój następny klient.
Kupujesz kursy i szkolenia, które gromadzą kurz na wirtualnej półce, bo brakuje Ci systematyczności w działaniu.
Obiecujesz sobie zmianę, ale brakuje Ci konkretnej strategii, aby te obietnice zamienić w realne sukcesy.
Nigdy tego nie miałaś własnego biznesu i czujesz opór przed tym, aby zacząć. Masz wrażenie, że nie zrobisz tego dobrze i tylko będziesz się wstydzić.
Twoje obecne rezultaty nie spełniają oczekiwań, a marzenia o sukcesie wydają się być poza zasięgiem.
Za dużo czasu przeznaczasz na uczenie się, a za mało na konkretne biznesowe działania. Nie wiesz, jak wdrożyć tę wiedzę w praktyce.
Masz produkty cyfrowe, ale nie zarabiasz na nich. Tak naprawdę to nie wiesz, gdzie tkwi problem.

Twoja sytuacja za 3 miesiące

Sprzedajesz swoje produkty i usługi, osiągając wyniki, które kiedyś wydawały się być jedynie odległym marzeniem.
Twoje działania są przemyślane i strategiczne, co przekłada się na stały wzrost i rozwój Twojego biznesu.
Twoja agenda jest pełna zadowolonych klientów, którzy polecają Twoje usługi.
Twoja pewność siebie rośnie z każdym dniem, ponieważ wiesz, że każda inwestycja w rozwój jest świadomym krokiem w kierunku realizacji Twoich celów.
Czujesz, że Twój biznes jest pod kontrolą. To Ty jesteś Panią swojego biznesu.
Masz ułożony plan strategiczno-marketingowy na pierwszy, jak i kolejny produkt cyfrowy.
Poznasz przyczyny dlaczego nie masz klientów na swój produkt cyfrowy i co powinnaś zmienić.

Zobacz, co piszą dziewczyny po 3 tygodniach uczestnictwa w Programie 

Rozwinięcie biznesu, zwiększenie rozpoznawalności, nawiązanie stabilnych współprac. To możliwe w ciągu 3 miesięcy!

Dołączając do naszego programu, zyskasz nie tylko teoretyczną wiedzę, ale przede wszystkim praktyczne narzędzia do zastosowania w swoim biznesie. 

Pokażemy Ci, jak przekształcić swoje chaotyczne działania w spójną strategię, która sprawi, że będziesz nie tylko przedsiębiorczynią, ale prawdziwą BusinessWoman.

 
Od identyfikacji słabych punktów Twojej obecnej struktury biznesowej, przez modyfikację strategii, aż po tworzenie planu biznesowego odzwierciedlającego Twoje nowe cele i wartości – będziemy z Tobą na każdym kroku tej podróży.

 
Otrzymasz pewność, że przez 12 tygodni możesz na nas liczyć, zadać każde pytanie i rozwiać każdą wątpliwość. Przestaniesz być niepewną siebie nietechniczną twórczynią, a staniesz się taką przedsiębiorczynią, którą inni szanują i podziwiają

GRUPOWY PROGRAM MENTORINGOWY

Co dokładnie czeka Cię w Programie TORPEDA?

MENTORING

Otrzymujesz wsparcie od dwóch doświadczonych mentorek, które pomogą Ci spojrzeć na Twój biznes z różnych perspektyw, zidentyfikować wyzwania oraz określić cele.

COACHING

W ramach programu korzystasz z usług coacha (Gosia), który pomoże Ci odkryć swoje mocne strony, pokonać bariery oraz opracować plan działania, który doprowadzi Cię do osiągnięcia sukcesu.

POTENCJAŁ

Poprzez analizę obecnego stanu Twojego biznesu odkrywasz swoje możliwości, obszary do rozwoju oraz najlepsze strategie dla Twojej firmy.

CEL

Wspólnie z nami określasz jasne cele biznesowe, które chcesz osiągnąć w trakcie trwania programu oraz długoterminowe cele, które będą napędzać Twój rozwój.

WSPARCIE

Inspirujemy Cię do działania, wspieramy w podejmowaniu ryzyka i przekraczaniu własnych ograniczeń, abyś mogła realizować swoje najśmielsze biznesowe marzenia.

DZIAŁANIE

Wdrażamy konkretną strategię działania, która przyspieszy rozwój Twojego biznesu. Razem z nami opracowujesz plan działania i implementujesz zmiany, które przyniosą pożądane rezultaty.

Grupowy Program Mentoringowy TORPEDA to 3 miesiące intensywnej pracy

Fundamentem programu są cotygodniowe spotkania na Zoomie. Ale będziesz mogła liczyć na nasze wsparcie również na grupie na Facebooku oraz w arkuszu pracy. To, co ważne, to fakt, że jesteśmy mentorką i coachem i dajemy Ci kompleksowe spojrzenie na prowadzenie biznesu online. 

Dlatego przygotuj się na transformację, która przeniesie Cię z miejsca, w którym jesteś, do miejsca, w którym pragniesz być - grafiku pełnego klientów, pewności siebie w podejmowaniu biznesowych decyzji, bez chaotycznego działania i zrozumienia, jak efektywnie wykorzystywać narzędzia cyfrowe do wzrostu Twojej marki. 

12 spotkań co tydzień na Zoom

Grupa wsparcia na Facebooku

Zindywidualizowane porady mentorek

Dodatkowe materiały edukacyjne

I Miesiąc

Cel: poznanie i zrozumienie

Gdzie jestem i dokąd zmierzam?

W pierwszym miesiącu skupimy się na ustalaniu celów na najbliższe 3 miesiące. Poprzez pracę z arkuszem, będziesz miała okazję precyzyjnie zdefiniować swoje cele biznesowe i osobiste. Przeprowadzimy analizę SWOT, aby zidentyfikować Twoje mocne strony, słabości, szanse i zagrożenia. Następnie przeanalizujemy konkurencję, by lepiej zrozumieć rynek. Kolejnym krokiem będzie stworzenie awatara klienta, co pozwoli nam lepiej dopasować Twoje działania do potrzeb Twojej grupy docelowej. Te wszystkie działania mają prowadzić do przygotowania odpowiedniej oferty, która sprzedaje.

Spotkanie 1: Ustalanie celów - gdzie teraz jestem i dokąd zmierzam?
Spotkanie 2: Praca nad analizą klienta i tworzeniem awatara, analizą SWOT oraz konkurencji 
Spotkanie 3: Praca nad Twoim wyróżnikiem oraz spójną ofertą
Spotkanie 4: Wybór odpowiednich kanałów promocji Twojej marki  

II Miesiąc

Cel: narzędzia i działanie

Czego potrzebuję i jak działam?

W drugim miesiącu skupimy się na działaniu. Razem wdrożymy Twój indywidualny plan, który przygotowałaś wcześniej. To czas, kiedy będziesz rozwijać nowe umiejętności i strategie, które pomogą Ci rozwinąć Twój biznes online i ruszyć naprzód z nową energią. Nauczysz się, jak efektywnie wykorzystywać dostępne narzędzia i zasoby, aby wprowadzać realne zmiany w Twoim biznesie. To miesiąc intensywnej pracy nad sobą i swoimi projektami, który położy fundamenty pod Twój przyszły sukces.

Spotkanie 5: Tworzenie planu biznesowego, który odzwierciedla nowe cele i wartości
Spotkanie 6: Ustalenie narzędzi i programów do Twojego biznesu
Spotkanie 7: Praca z konkretnymi programami 
Spotkanie 8: Wstęp do wprowadzenia automatyzacji 

III Miesiąc

Cel: ZARZĄDZANIE BIZNESEM NA WYSOKIM POZIOMIE

Jak mogę optymalizować swój biznes?

Trzeci miesiąc to czas na doskonalenie Twoich umiejętności technicznych i biznesowych. Skupimy się na opanowaniu narzędzi i technologii, które są kluczowe dla efektywnego zarządzania i rozwoju biznesu. Od analizy danych po optymalizację procesów – będziesz się uczyć, jak wykorzystać nowoczesne rozwiązania do budowania silniejszej i bardziej rentownej firmy. To etap, na którym Twoje umiejętności biznesowe zostaną dopracowane do perfekcji, co pozwoli Ci nie tylko osiągnąć, ale także przekroczyć Twoje cele biznesowe.

Spotkanie 9: Wdrażanie strategii sprzedażowych marki osobistej
Spotkanie 10: Personalizacja działań marketingowych 
Spotkanie 11: Zaawansowane techniki marketingowe i wykorzystanie sztucznej inteligencji
Spotkanie 12: Wskazówki i triki marketingowo-sprzedażowe, czyli poznaj tajemnice na sukces 

Ale to nie wszystko! Dajemy Ci jeszcze więcej!

PLAN REALIZACJI CELÓW

Wartość 500 zł

To spersonalizowany arkusz, który został skonstruowany tak, aby krok po kroku prowadzić Cię do osiągnięcia Twoich biznesowych celów.

2 indywidualne konsultacje  

wartość 900 zł

Masz możliwość umówić się na godzinną konsultację z Gosią oraz Dorotą. Do wykorzystania podczas trwania naszego mentoringu.  

SPECJALNA SESJA O SPRZEDAŻY Z GOŚCIEM

WARTOŚĆ 1000 ZŁ

Nasz gość specjalny to specjalista z kilkuletnim doświadczeniem w sprzedaży. Dowiesz się, jak działać, aby skutecznie pozyskiwać klientów.

workbook gosi

Wartość Bezcenne

"Odkryj blokujące Cię przekonania, aby rozwinąć swój biznes" to narzędzie pracy nad swoimi przekonaniami, które mają wpływ na nasz biznes.

WORKBOOK DOROTY

WARTOŚĆ 119 zł

"Wydaj swój pierwszy produkt cyfrowy" to workbook, który w prosty sposób pokazuje, jak można zabrać się za tworzenie produktu.

Dokumenty do pracy

WARTOŚĆ 500 zł

Podczas całego trwania programu otrzymasz od nas szablony, dokumenty do pracy oraz arkusze. To niezbędne narzędzia do budowania biznesu online.

To już prawie 3 000 zł z samych bonusów!

wsparcie mindsetowe

Gosia zadba o to, abyś stworzyła markę osobistą w zgodzie z wartościami oraz wytyczonymi celami.

wsparcie techniczne

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu damy Ci optymalne rozwiązania dla Twojego biznesu.

wsparcie strategiczne

Dorota będzie Cię wspierać strategicznie w przygotowaniu porządnych fundamentów Twojej marki osobistej.

Inwestycja w siebie i swój biznes to pierwszy krok do osiągnięcia niezależności i sukcesu

Nasz program oferuje nie tylko kompleksową wiedzę i wsparcie, ale jest także dostępny w atrakcyjnej ofercie cenowej, z możliwością rozłożenia płatności na dogodne raty.

OFERTA STANDARD 

3- MIESIĘCZNY MENTORING Z GOSIĄ I DOROTĄ to inwestycja

12 cotygodniowych spotkań na Zoom 
Wsparcie pomiędzy spotkaniami na grupie na Facebooku 
Indywidualny dokument do pracy 
Codzienna opieka nad Twoimi postępami (audyty, wskazówki, komentarze) w wymiarze ok. 10 godzin miesięcznie na uczestniczkę!
Dodatkowe dokumenty, arkusze, narzędzia do pracy 
Workbook Doroty oraz Workbook Gosi
Dodatkowa sesja z gościem specjalnym na temat sprzedaży
2 indywidualne godzinne konsultacje (po jednym  z Dorotą i Gosią)

6000 zł netto 

(1400 eur)

Płatność jednorazowa

Możesz też zapłacić w ratach (niebankowych)!

Masz opcję płatności w systemie abonamentowym. Dajemy Ci do wyboru:

3 raty po 2100 zł netto

6 rat po 1100 zł netto

Zapisz się na listę oczekujących na 3. edycję, aby zachować obecną cenę (cena jesienią wzrasta!)

MAMY DLA CIEBIE JEDYNĄ TAKĄ OFERTĘ MENTORINGOWĄ NA RYNKU W POLSCE! 

Wdrożymy Cię w program do delegowania i pokażemy najlepsze praktyki! Przeprowadzimy dla Ciebie rekrutację asystentki. Dzięki temu zaoszczędzisz dziesiątki godzin na szukanie tej właściwej osoby i próby wzajemnego zrozumienia.

W taki sposób Twoja marka osobista rozwinie się szybciej i  zaczniesz od razu skalować swój biznes. 

OFERTA VIP

OFERTA STANDARD + WSPARCIE W DELEGOWANIU

8000 zł netto

Płatność jednorazowa (1900 euro)

Jest też opcja płatności w 3 lub 6 ratach.

Oferta dostępna tylko dla 5 osób! 

Zaufaj Doświadczeniom Naszych Klientów

To wszystko jest piękne napisane. Dlatego zobacz opinie o nas popierające nasze słowa.

Cierpliwość

Ogrom wsparcia, wiedzy oraz zaangażowanie Doroty jest nie do opisania słowami, bo żadne nie będzie oddawało tego, co, można zyskać, decydując się na współpracę z Dorotą. Na początku nie wiedziałam, w którą stronę pójść jako wirtualna asystentka, Dorota z ogromną cierpliwością wszystko mi tłumaczyła i na każde moje pytanie uzyskiwałam odpowiedzieć.

choose your image

Agnieszka Dziedowicz


Konkret

Kiedy zdecydowałam się na dalszy rozwój firmy na swoją Mentorkę wybrałam właśnie Dorotę. Spotkania są zawsze rzeczowe, omawiamy kolejne etapy do wprowadzenia. W między czasie zawsze mogę liczyć na jej pomoc i wsparcie. Bardzo polecam współpracę z Dorotą w tym zakresie. Na pewno pomoże wybrać Ci dalszą ścieżkę rozwoju i nakreśli plan działania w zgodzie ze sobą.

choose your image

Justyna Rychlik


Profesjonalizm

Serdecznie polecam Dorotę jako mentorkę. Pomogła mi nakreślić kierunek mojego rozwoju i podpowiedziała jak korzystać z mojego doświadczenia i wiedzy. Pokazała mi ścieżki, o jakich wcześniej nie myślałam. 

Profesjonalna i pełna empatii. Dorota, współpraca z Tobą to była przyjemność

choose your image

Monika Nawrotek


Gosia pomagała mi przy mojej pierwszej kampanii online. Ułożyła harmonogram działań i pilnowała realizacji. Ponadto dzieliła się swoim doświadczeniem z innych kampanii i pomagała rozstrzygać pojawiające się na bieżąco rozterki, których było niemało. Po wszystkim przeanalizowała całą kampanię i dała mi cenne wskazówki, co poprawić następnym razem. Jako że byłam wtedy zupełnie zielona w sprzedaży online, ta kampania była dla mnie ogromnym wyzwaniem i źródłem sporego stresu, więc wsparcie Gosi było dla mnie nieocenione.

Marta Suruło

Business English Club

Gosia bardzo mi pomogła na początku mojej drogi z e-commerce. Pomogła mi usystematyzować moje działania i stworzyć strategię kampanii sprzedażowej oraz poprawić moją stronę www i zoptymalizować mój sklep online. Polecam pracę z Gosią.

Joanna Gurdek-Żuk

Dmuchany Biznes

Współpraca z Gosią okazała się strzałem w 10. Gosia jest niezwykle zorganizowaną i uporządkowaną osobą. Współpraca z Gosią jest lekka, miła i przyjemna, ponieważ znajomość wielu programów bardzo ułatwia pracę i właściwie Gosia jest w stanie rozwiązać każdy mój problem. Podoba mi się to, że Gosia często wpada na super pomysły jak usprawnić sprzedaż, jak pisać, żeby ludzie chcieli kupować produkty, jakie grafiki robić, żeby przyciągały nowych klientów.

Mogę śmiało napisać, że Gosia to skarbnica pomysłów na strategię biznesową, na pisanie postów, na tworzenie nowych produktów.
Dodam jeszcze, że Gosia jest przesympatyczną osobą prywatnie i super się z nią gada nie tylko o biznesie, ale o życiu również.

Oliwia Jakubik

Instruktorka jogi

Gosia pomogła mi poukładać sporo kwestii w mojej firmie w związku z nadchodzącą kampanią. Mogłam przegadać z nią swoje pomysły, dzięki czemu zyskałam nową perspektywę i myślę, że zaoszczędziłam sporo czasu na robienie rzeczy, które nie miałyby sensu. Gosia aktywnie czuwała nad moimi działaniami i chętnie dzieliła się swoim doświadczeniem. Współpraca z nią była dużą przyjemnością - wiedziałam, że na pomoc nie będę musiała czekać tygodniami tylko otrzymam ją praktycznie tu i teraz.

Angelika walkowiak

Biznes Rozhulany

Gosia ma bogate doświadczenie , którym hojnie się dzieli. Konsultacje z nią przynoszą praktyczne zmiany. Ja skorzystałam z pomocy w pracy ze stroną internetową i z Active Campaign i zrobiłam tam duże porządki . Z Gosią pracuje się bardzo naturalnie. Dziękuję.

Kasia Krasucka

ICF Coach, Właścicielka Szkoły Językowej Online

Z Gosią współpracowałem przy kilkudziesięciu projektach w ciągu wielu miesięcy. Śmiało mogę powiedzieć, że jej praca zdecydowanie pomogła mi w prowadzeniu projektów naszych klientów. Klienci bardzo chwalili jej komunikatywność i pomysły na optymalizację w projektach. Każdego dnia koordynowała pracę kilku osób i pomagała im odnaleźć się w priorytetach. Gorąco rekomenduję Gosię do powierzenia jej Twojego projektu - na pewno będziesz zadowolony/a.

Patryk łopot

Agencja marketingowa

Gosia, Dorota - jest wiele takich programów na rynku. Dlaczego mam wybrać Wasz?

Możliwe, że zadałaś sobie takie pytanie. W morzu możliwości i różnych ofert ciężko jest wybrać tą dla siebie. My wierzymy, że połączenie naszej skondensowanej wiedzy, nasze bogate doświadczenie oraz różnorodne spojrzenie na tematy biznesowe powoduje, że dostaniesz kompleksowe wsparcie, aby wyjść z marazmu, w którym jesteś.

Popatrz. Wiele takich programów jest prowadzonych często przez jedną osobę. My jesteśmy we dwie. Jesteś prowadzona przez dwie osoby, możesz skontaktować się z nami obiema w tej samej sprawie. Mówi się, że “co dwie głowy to nie jedna”. 

O to chodzi! 

Dostajesz podwójne wsparcie,
podwójne doświadczenie,
podwójne korzyści,
podwójne zaangażowanie!

Nie wierzysz? Zobacz poniżej. 

Gosia zapisuje każdy czas pracy. To przykład 3 wybranych dni z ostatniego tygodnia. To czas poświęcony na analizie działań dziewczyn, dawaniu im wskazówek oraz kontroli zadań. A to czas tylko jednej mentorki!

To ty decydujesz! Ty jesteś Panią swojego biznesu!


Tak naprawdę, masz różne możliwości i my Ci tutaj przedstawiamy jedną z wielu ścieżek.

Możesz zdecydować się na to, aby po swojemu wprowadzać zmiany w biznesie, co może jednak wiązać się z ryzykiem nieefektywnych prób i błędów, które nie tylko mogą być kosztowne, ale również zniechęcające.

 
Możesz stwierdzić, że inni ludzie zrobią większość pracy za Ciebie. Budowanie zespołu od zera to kolejna opcja, która niesie ze sobą wyzwania związane z doborem odpowiednich osób. Niewłaściwe decyzje personalne mogą kosztować Cię nie tylko środki finansowe, ale także czas i energię.

 
Świat internetu oferuje nieskończoną ilość materiałów edukacyjnych, takich jak kursy online, webinaria, czy treści video. Jednakże, bez jasnego planu i struktury, trudno jest znaleźć spójność w zdobywanej wiedzy i przenieść ją na grunt własnego biznesu.

Te opcje, choć na pierwszy rzut oka atrakcyjne czy tańsze, mogą nie dostarczyć tak spersonalizowanego i skoncentrowanego na rezultatach podejścia, jakie oferuje nasz program mentoringowy. Decydując się na samodzielne metody, warto mieć na uwadze, że sukces w biznesie często zależy nie tylko od wiedzy teoretycznej, ale przede wszystkim od umiejętności jej aplikacji i adaptacji do zmieniających się warunków rynkowych.

 
Nasz program oferuje nie tylko dostęp do sprawdzonych metod i narzędzi, ale również wsparcie doświadczonej mentorki, menedżera i coacha w jednym, co może znacząco przyspieszyć Twoją drogę do sukcesu.

Stworzyłyśmy Program TORPEDA dla Ciebie

Nasz program jest IDEALNY dla Ciebie

Masz określony cel, który chcesz osiągnąć w ciągu najbliższych 3 miesięcy.
Masz już swój biznes i produkty cyfrowe lub usługi, ale wiesz, że nie wykorzystujesz całkowicie swojego potencjału.
Dopiero zaczynasz swój biznes i nie chcesz popełniać błędów, które inni przeszli
Jesteś "nietechniczna" i czujesz się nieswojo, gdy masz zaznajamiać się z nowymi programami
Przytłacza Cię ogrom możliwości i narzędzi i potrzebujesz kogoś, kto Ci wskaże te najlepsze dla Ciebie

Nasz program NIE jest dla Ciebie

Liczysz na to, że zrobimy pracę za Ciebie
Nie chcesz się zaangażować w 3 miesiące wspólnej pracy
Nie wiesz, co chcesz osiągnąć w swoim biznesie; nie masz swojej wizji biznesowej
Wierzysz, że sukces można osiągnąć drogą na skróty 
Ogarniasz programy, masz dobrze sprzedające się produkty i ogólnie Twój biznes ciągle rośnie

Zrób teraz ten pierwszy krok! 

Wypełnij ankietę oraz umów się na rozmowę z jedną z nas. Podczas rozmowy wspólnie zdecydujemy o Twoim uczestnictwie w programie!

ankieta

Wypełnij ankietę, abyśmy poznały Twoje potrzeby i oczekiwania. Pozwoli nam to na precyzyjnie określenie, czy możemy Ci pomóc.

rozmowa

Po wypełnieniu ankiety wybierz dogodny termin i umów się na rozmowę z Gosią lub Dorotą. 

decyzja

Tutaj wspólnie zdecydujemy, czy nasz program jest odpowiedni dla Ciebie. Chcemy, abyś podjęła świadomą decyzję.

Poznaj Twoje mentorki

Dorota Mroczek

Od 2020 roku kroczę pełną wyzwań ścieżką, która rozpoczęła się od roli wirtualnej asystentki po ponad 15 latach doświadczenia w branży ubezpieczeniowej.

 
Moje pierwsze kroki w biznesie online to nie tylko przygoda, ale prawdziwa metamorfoza. W ciągu krótkiego okresu czasu wydałam 9 różnorodnych produktów cyfrowych, tworząc nie tylko markę, ale także inspirując innych do własnych osiągnięć.

 
Zanim stałam się mentorem, zdobywałam umiejętności jako wirtualna asystentka, obsługując kampanie sprzedażowe i działania "za kulisami". Jednak moja pasja do nauki i przekazywania wiedzy sprawiła, że zdecydowałam się podjąć nowe wyzwanie - szkolenie osób prowadzących biznesy online.

 
Moje doświadczenie jest wynikiem intensywnych kursów, szkoleń, i praktycznej wiedzy, której nabierałam na własnej skórze. Dziś pomagam moim klientom osiągnąć sukces, dzieląc się nie tylko teorią, ale także praktycznymi strategiami, które sprawdziłam osobiście.

 Naukę czerpałam od największych specjalistów w branży online, takich jak Bartek Popiel (Liczy się Kampania), Magda Pawłowska (WOW Marketing Lab), Marta Krasnodębska (Bootcamp Hakerki sukcesu), Ewa Gadomska (Dochodowa Firma), Magdalena Pydych (Biznes od Podstaw), Kamila Lizurej (Biznes Coacha i Trenera), a także IMOK (mentor i brand manager).

 
W 2022 roku i 2023 roku miałam zaszczyt być nominowaną w Konkursie Kobieta E-commerce, a moje zaangażowanie zostało docenione w postaci wyróżnienia na Gali Czerwonej Szpilki w marcu 2023 roku.

Gosia Galbas

Od 2021 roku, kiedy to rozpoczęłam swoją przygodę w branży online, moja kariera zawodowa przeszła znaczącą transformację, od online project managera do mentorowania małych biznesów i brand managera.

W 2022 roku zostałam uhonorowana wyróżnieniem „Lwice Biznesu 2022”, a moje zaangażowanie i skuteczność w pracy zostały docenione również w 2023 roku, kiedy to ukończyłam szkolenie w IMOK-u jako Brand Manager. W 2021 roku wystąpiłam jako prelegentka na konferencjach branżowych, a w 2023 roku brałam udział w licznych wydarzeniach, dzieląc się swoją wiedzą i inspirując innych.

 
Jestem także coachem (Akredytowany kurs ACSTH „Power of coaching”) oraz instruktorką ashtangi jogi, łącząc umiejętności biznesowe z dbałością o dobre samopoczucie i work-life integration. Moje życiowe motto, "Bój się i działaj", jest odzwierciedleniem mojego podejścia do życia i biznesu.

Moje doświadczenie w biznesie online to ciągła nauka i rozwój. Podejmowałam szkolenia i mentoring u czołowych specjalistów, zdobywając umiejętności, które teraz przekazuję moim klientom: Bartek Popiel (Liczy się Działanie, Liczy się Wynik), Mirek Burnejko (Akademia), Marta Krasnodębska (Klub Hakerek Sukcesu), Artur Jabłoński (Facebook Ads), Kamil Kozieł (4 warstwy prezentacji), Adam Dębowski (Klub CVP), IMOK (Brand Manager), Marta Idczak, Adrian Kołodziej i wiele innych.


Moje podejście do biznesu opiera się na indywidualnym traktowaniu każdego klienta, budowaniu relacji międzyludzkich oraz na ciągłym rozwoju osobistym i zawodowym. Moja pierwsza firma, założona w 2014 roku jako instruktorka jogi, dała mi solidne podstawy do zrozumienia, jak ważne jest znalezienie własnej ścieżki i pasji.

Czerpiemy wiedzę od najlepszych
i zdobywamy doświadczenie ze znanymi markami

Od paru lat uczymy się od najbardziej znanych nazwisk w biznesie online. Dodatkowo współpracowałyśmy z ekspertami w różnych branżach. Uczyłyśmy się od W programie grupowym dajemy Ci całą kompilację naszej wiedzy oraz doświadczenia.

Nie musisz kupować tysiące innych kursów. Z nami poznasz różne strategie i sposoby działania!

FAQ

Odpowiadamy na Twoje pytania

Czym różni się wasz program od innych?

Przede wszystkim jest on prowadzony przez dwie osoby: Gosię i Dorotę. Dorota ukończyła Akademię Mentoringu w IMOK-u w XII 2022, nabywając kod zawodu "mentor", a Gosia jest coachem (Akredytowany kurs ACSTH „Power of coaching”).
Dzięki temu oferujemy wszechstronne wsparcie i kierowanie w rozwoju Twojego biznesu online. Nasze sesje mentoringowe skupiają się na identyfikowaniu celów, rozwiązywaniu problemów, rozwijaniu strategii i motywowaniu do działania z uwzględnieniem mindsetu. 

Oferujemy też jako jedyne na rynku, możliwość nauki procesu delegowania i przeprowadzenia rekrutacji na wirtualną asystentkę.

Jakie korzyści mogę uzyskać, korzystając z Waszego programu mentoringowego?

Pójdziesz jak burza w 2024 roku! Przez 3 miesiące intensywnej pracy otrzymasz wszystkie niezbędne narzędzia do tego, aby ulepszać/zmieniać i rozwijać swój biznes. W końcu zaczniesz działać jak businesswomen. Nauczysz się budować skalowalną markę osobistą.

Jakie są kwalifikacje Waszych mentorek - Doroty i Gosi?

Posiadamy bogate doświadczenie w prowadzeniu własnych biznesów online, a także udzielaniu wsparcia innym przedsiębiorcom. Dorota ukończyła Akademię Mentoringu w IMOK-u w XII 2022, nabywając kod zawodu "mentor", a Gosia jest coachem (Akredytowany kurs ACSTH „Power of coaching”).

Czy program obejmuje również aspekty praktyczne i narzędziowe?

Tak, transformacyjny program mentoringowy SKUPIA SIĘ PRZEDE WSZYSTKIM na aspektach praktycznych i narzędziowych, dzięki czemu będziesz mogła zdobyć praktyczne umiejętności i skuteczne narzędzia potrzebne do prowadzenia biznesu online.

Czy Wasz program jest dostosowany do indywidualnych potrzeb biznesowych?

Tak, ponieważ otrzymasz indywidualny dokument do pracy nad swoim rozwojem.

Jak długo będą trwały spotkania?

Spotkania będą trwały minimum 1, 5 godziny. Jednakże zależy nam na tym, abyś otrzymała odpowiedzi na wszystkie pytania i jak będzie potrzeba to potrwa dłużej.

Czy program mentoringowy obejmuje wsparcie poza spotkaniami?

Tak, nasz program mentoringowy obejmuje również wsparcie na grupie Facebook. Dodatkowo, mentorki są dostępne do kontaktu drogą mailową.

Czy mogę zrezygnować np. po miesiącu?

Program trwa 3 miesiące. 

W przypadku płatności jednorazowej - nie zwracamy pieniędzy za niezrealizowany mentoring, z którego rezygnujesz. 

W przypadku płatności w abonamencie - umowę zawierasz z TubaPay i będziesz musiała opłacić wszystkie 3 “raty”, nawet jak zrezygnujesz po miesiącu. Dlatego zapraszamy tylko zdecydowane osoby, które chcą odmienić swój biznes.

"Sposób, w jaki robisz cokolwiek, determinuje, jak robisz wszystko"

Sposób, w jaki podchodzisz do każdego zadania, mówi światu, jak podchodzisz do swojego biznesu. Możesz robić wszystko z pasją, zaangażowaniem i precyzją.  

Pamiętaj, że każdy Twój krok, nawet ten najdrobniejszy, jest odbiciem Twojego całokształtu jako liderki i wizjonerki

Copyright © Dorota & Gosia [D&G]