fbpx

ruszyły zapisy na II edycję - start - kwiecień 2024

MENTORING + COACHING ŁĄCZĄ SIĘ, ABYŚ TY NABRAŁA SIŁY I MOCY!

Chcesz ruszyć z miejsca, w którym się zatrzymałaś w swoim biznesie?

Czy jesteś gotowa przekształcić swój biznes w skalowalną markę, która przyciąga klientów, ma stabilne przychody oraz jest znana w online?
Nasz unikalny 3- miesięczny program mentoringowy pomoże Ci to osiągnąć!

Chcesz być businesswoman, która prowadzi swój biznes z pewnością siebie oraz ze skutecznym systemem, który generuje sprzedaż?

Pewnie uczestniczysz w wielu szkoleniach i kursach, szukając tej magicznej pigułki na sukces. Codziennie zmagasz się ze swoimi obawami i wątpliwościami (szczególnie gdy trzeba podjąć decyzję), jak działać, aby po prostu zarabiać. 

Dobrze by było w końcu nie czuć oporu przed działaniami sprzedażowymi oraz nie czuć zażenowania, gdy rozmawiasz ze swoim podwykonawcą o pojęciach, których nie rozumiesz.

Własny biznes online to praca na parę etatów

to budowanie marki osobistej oraz swojego wizerunku
to zajmowanie się sprzedażą
to zarządzanie swoim czasem, organizacja czy zarządzanie zespołem (jeśli masz)
to też analizy, statystyki i wyciąganie wniosków
to podejmowanie decyzji i wiele wiele więcej!

I Ty wewnętrznie wiesz, że masz potencjał i moc, aby robić te wszystkie rzeczy i osiągnąć swoje wymarzone wyniki. Czasem wystarczy dokręcić niektóre śrubki, a czasem zmienić cały model biznesowy. 

Bez dobrego fundamentu, nie zbudujesz dobrego domu. Bez stabilnego domu, nie będziesz się czuła pewnie i bezpiecznie. Zadbaj o podstawy swojego biznesu, aby nie tracić czasu i energii na bezsensowne działania bez celu, strategii i wizji.

Z nami zadbasz o swoje biznesowe zaplecze i zrobisz to w 3 miesiące!

Jak obecnie wygląda Twój biznes?

Stoisz na rozdrożu

Patrzysz na swój biznes i zastanawiasz się, dlaczego, mimo całego wysiłku, nie widzisz oczekiwanych rezultatów. Brakuje Ci widoczności online, technicznej wprawy i jasnej ścieżki rozwoju, przez co czujesz się zagubiona i przeciążona informacjami.

Kupujesz kolejne kursy

Masz nadzieję, że kolejne szkolenie wzniesie Twój biznes na wyższy level, ale ... wiemy jak jest z kursami... zostają odłożone na "wolniejszą chwilę", która rzadko następuje. Znamy to z autopsji, dlatego same przestałyśmy wydawać pieniądze na kursy, a zaczęłyśmy inwestować w programy grupowe i indywidualne mentoringi.

Masz wątpliwości

Zastanawiasz się, dlaczego Twój biznes nie rośnie tak, jakbyś tego chciała? Miałaś tak ambitne postanowienia na ten rok! Jak to wygląda po miesiącu?
Patrzysz na inne przedsiębiorczynie i zastanawiasz się, jak to możliwe, że są tak aktywne, widoczne w sieci, pozytywne, mają tyle energii, ciągle sprzedają…

Teraz jest najwyższy czas, aby stanąć przed lustrem, popatrzeć na siebie i powiedzieć:
"Nie chcę dłużej trwać w takiej stagnacji. Chcę, aby mój biznes się rozwijał."

Uwierz nam. To jest możliwe.
Nie czekaj na lepszy moment. Taki nie nadejdzie. Najlepszy moment jest tu i teraz.

TY TEŻ MOŻESZ ZBUDOWAĆ OPŁACALNY, PRZEWIDYWALNY
ORAZ STABILNY BIZNES

My chcemy Ci dać szansę na zmianę. Szansę na nowy biznes. Szansę na TWÓJ biznes. Nie jesteśmy tutaj po to, aby rozmyślać nad przeszłością. My jesteśmy po to, aby pokazać Ci, że MOŻESZ ZROBIĆ PO PROSTU JEDEN MAŁY KROK DO PRZODU I DZIAŁAĆ. 

Masz wielką odwagę, moc i wytrwałość, prowadząc własny biznes. Idź dalej! Miej dalej determinację do wprowadzenia go na wyższy poziom.

Poznaj ideę Grupowego Programu Mentoringowego

Nasz Program Mentoringowy to nie tylko seria masterclassów; to kompleksowe wsparcie na każdym kroku wprowadzania zmian w Twoim biznesie. W ciągu 3 miesięcy przeprowadzimy Cię przez cały proces ulepszenia oraz zmiany Twojego biznesu, aby w końcu osiągać w nim takie wyniki, jakie sobie wymarzyłaś.

Chcemy, abyś była jak motyl. Motyl biznesu.
Piękny.
Unikalny.
Autentyczny.

Pokażemy Ci, jak prowadzić biznes online, aby działać świadomie, generować świetne wyniki i się nie wypalić

Z nami Twój biznes będzie odzwierciedleniem Ciebie - pełen wartości, pewny siebie i emanujący spokojem. 

Nie będziesz tylko przedsiębiorczynią, będziesz BusinessWoman.

Czego możesz oczekiwać po zastosowaniu wiedzy z naszego programu w praktyce?

Twoja sytuacja TERAZ

Poczucie niepewności towarzyszy Ci każdego dnia – nigdy nie jesteś pewna, skąd pojawi się Twój następny klient.
Kupujesz kursy i szkolenia, które gromadzą kurz na wirtualnej półce, bo brakuje Ci systematyczności w działaniu.
Obiecujesz sobie zmianę, ale brakuje Ci konkretnej strategii, aby te obietnice zamienić w realne sukcesy.
Skomplikowane terminy techniczne wydają się być jak niezgłębione tajemnice, a Twoje działania, choć pełne chęci, są chaotyczne i nie przynoszą oczekiwanych efektów.
Twoje obecne rezultaty nie spełniają oczekiwań, a marzenia o sukcesie wydają się być poza zasięgiem.
Czasem łapiesz się na tym, że Twoje "innowacyjne" pomysły to nieświadome kopie tego, co już zostało zrobione, co powoduje, że nie robisz NIC i nie wiesz, jakie pomysły wdrażać w życie.

Gdy już przejdziesz przez cały program

Sprzedajesz swoje produkty i usługi, osiągając wyniki, które kiedyś wydawały się być jedynie odległym marzeniem.
Twoje działania są przemyślane i strategiczne, co przekłada się na stały wzrost i rozwój Twojego biznesu.
Twoja agenda jest pełna zadowolonych klientów, którzy polecają Twoje usługi.
Twoja pewność siebie rośnie z każdym dniem, ponieważ wiesz, że każda inwestycja w rozwój jest świadomym krokiem w kierunku realizacji Twoich celów.
Czujesz, że Twój biznes jest pod kontrolą. To Ty jesteś Panią swojego biznesu.
Rozumiesz narzędzia i strategie, które są fundamentem Twojego biznesu, a rozmowy z ekspertami stają się dla Ciebie inspirującymi wymianami na równym poziomie.

GRUPOWY PROGRAM MENTORINGOWY

Pełen grafik klientów, zrozumienie programów i pojęć biznesowych, pewność siebie. To możliwe!

Dołączając do naszego programu, zyskasz nie tylko teoretyczną wiedzę, ale przede wszystkim praktyczne narzędzia do zastosowania w swoim biznesie. 

Pokażemy Ci, jak przekształcić swoje chaotyczne działania w spójną strategię, która sprawi, że będziesz nie tylko przedsiębiorczynią, ale prawdziwą BusinessWoman.

 
Od identyfikacji słabych punktów Twojej obecnej struktury biznesowej, przez modyfikację strategii, aż po tworzenie planu biznesowego odzwierciedlającego Twoje nowe cele i wartości – będziemy z Tobą na każdym kroku tej podróży.

 
Otrzymasz pewność, że przez 12 tygodni możesz na nas liczyć, zadać każde pytanie i rozwiać każdą wątpliwość. Przestaniesz być niepewną siebie nietechniczną twórczynią, a staniesz się taką przedsiębiorczynią, którą inni szanują i podziwiają

Jak dokładnie będą wyglądać te trzy miesiące?

Nasz program potrwa trzy miesiące, w trakcie których skupimy się na trzech głównych aspektach biznesowych. Zobacz poniżej, nad jakimi tematami będziemy się skupiać każdego miesiąca.

I Miesiąc

Cel: Zrozumienie i identyfikacja przyczyn zastoju w biznesie

Dlaczego stoisz w miejscu?

Pierwszy miesiąc to czas introspekcji i diagnozy. Skupimy się na zrozumieniu, gdzie aktualnie znajduje się Twój biznes oraz jakie osobiste i zewnętrzne bariery hamują Twój rozwój. To moment, aby spojrzeć wstecz i zadać sobie kluczowe pytania: Co trzyma Cię w miejscu? Jakie wyzwania stanęły na Twojej drodze? Poprzez głęboką analizę Twojego obecnego stanu, zidentyfikujemy obszary wymagające zmian i rozwoju, tworząc mocne podstawy dla Twojej przyszłej ścieżki wzrostu.

Mindset - gdzie teraz jestem i dokąd zmierzam?
Identyfikacja słabych punktów w obecnej strukturze biznesowej.
Zmiany w Twojej obecnej strategii
Tworzenie planu biznesowego, który odzwierciedla nowe cele i wartości.

II Miesiąc

Cel: Opracowanie i wdrożenie strategii naprawczych

Tworzymy program naprawczy

W drugim miesiącu przejdziemy do akcji. Będziemy pracować nad stworzeniem i wdrożeniem Twojego indywidualnego planu naprawczego. To czas, kiedy będziesz rozwijać nowe umiejętności i strategie, które pomogą Ci pokonać dotychczasowe przeszkody i ruszyć naprzód z nową energią. Nauczysz się, jak efektywnie wykorzystywać dostępne narzędzia i zasoby, aby zacząć tworzyć realne zmiany w Twoim biznesie. To miesiąc intensywnej pracy nad sobą i swoimi projektami, który położy fundamenty pod Twój przyszły sukces.

Ustalenie konkretnych, mierzalnych celów i narzędzia do zarządzania
Wprowadzenie do narzędzi automatyzacji
Budowanie marki osobistej i wykorzystanie narzędzi odpowiednich do tego

III Miesiąc

Cel: dokręcamy śrubki dla efektywnego zarządzania biznesem

Działamy jak prawdziwe Businesswomen

Trzeci miesiąc to czas na doskonalenie Twoich umiejętności technicznych i biznesowych. Skupimy się na opanowaniu narzędzi i technologii, które są kluczowe dla efektywnego zarządzania i rozwoju biznesu. Od analizy danych po optymalizację procesów – będziesz się uczyć, jak wykorzystać nowoczesne rozwiązania do budowania silniejszej i bardziej rentownej firmy. To etap, na którym Twoje umiejętności biznesowe zostaną dopracowane do perfekcji, co pozwoli Ci nie tylko osiągnąć, ale także przekroczyć Twoje cele biznesowe.

Wdrażanie strategii sprzedażowych marki osobistej
Personalizacja działań marketingowych 
Wprowadzenie do zaawansowanych technik marketingowych i wykorzystywanie AI

12 spotkań - raz w tygodniu

Grupa wsparcia na Facebooku

Wsparcie mentora
oraz coacha

Narzędzia do biznesu online

Ale to nie wszystko! Dajemy Ci jeszcze więcej!

Cały program będzie odbywał się podczas spotkań na Zoomie. Dodatkowo, będziesz mogła liczyć na nasze wsparcie pomiędzy spotkaniami na grupie na Facebooku. To, co ważne, to fakt, że jesteśmy mentorem i coachem i dajemy Ci kompleksowe spojrzenie na prowadzenie biznesu online. 

Dlatego przygotuj się na transformację, która przeniesie Cię z miejsca, w którym jesteś, do miejsca, w którym pragniesz być - pełnego klientów grafiku, pewności siebie w podejmowaniu biznesowych decyzji, bez chaotycznego działania i zrozumienia, jak efektywnie wykorzystywać narzędzia cyfrowe do wzrostu Twojej marki. 

Zobacz, co otrzymasz, gdy dołączysz do nas w tej edycji!

3  spotkania o Mentalności Sukcesu

Te sesje jest kluczowym elementem naszego programu mentoringowego, która koncentruje się na kształtowaniu mentalności sprzyjającej osiąganiu celów biznesowych.

Plan realizacji celów

To spersonalizowany dokument, który został skonstruowany tak, aby krok po kroku prowadzić Cię do osiągnięcia Twoich biznesowych aspiracji.

Workbook doroty

 

"Wydaj swój pierwszy produkt cyfrowy" to workbook, który w prosty sposób pokazuje, jak można zabrać się za tworzenie produktu.

workbook gosi

"Odkryj blokujące Cię przekonania, aby rozwinąć swój biznes" to narzędzie pracy nad swoimi przekonaniami, które mają wpływ na nasz biznes.

LISTA GRUP DO PROMOCJI BIZNESU

To lista biznesowych grup na Facebooku, w którym jest potencjał na współpracę, networking oraz promocję.

PLAN NETWORKINGOWY

To propozycja strategii działania mającej na celu pozyskiwanie nowych kontaktów oraz partnerek biznesowych.

Gosia, Dorota - jest wiele takich programów na rynku. Dlaczego mam wybrać Wasz?

Możliwe, że zadałaś sobie takie pytanie. W morzu możliwości i różnych ofert ciężko jest wybrać tą dla siebie. My wierzymy, że połączenie naszej skondensowanej wiedzy, nasze bogate doświadczenie oraz różnorodne spojrzenie na tematy biznesowe powoduje, że dostaniesz kompleksowe wsparcie, aby wyjść z marazmu, w którym jesteś.

Popatrz. Wiele takich programów jest prowadzonych często przez jedną osobę. My jesteśmy we dwie. Jesteś prowadzona przez dwie osoby, możesz skontaktować się z nami obiema w tej samej sprawie. Mówi się, że “co dwie głowy to nie jedna”. 

O to chodzi! 

Dostajesz podwójne wsparcie, podwójne doświadczenie, podwójne korzyści.

wsparcie mentora

Dorota Mroczek będzie Twoim mentorem, który będzie Cię wspierał strategicznie.

grupa na facebooku

Społeczność uczestniczek będzie służyła Ci pomocą i radą w trakcie tych 3 miesięcy.

wsparcie coacha

Gosia jako coach i brand manager będzie pomagać w kwestiach technicznych i mindsetowych.

Inwestycja w siebie i swój biznes to pierwszy krok do osiągnięcia niezależności i sukcesu.

Nasz program oferuje nie tylko kompleksową wiedzę i wsparcie, ale jest także dostępny w atrakcyjnej ofercie cenowej, z możliwością rozłożenia płatności na dogodne raty.

OFERTA SPECJALNA

3- MIESIĘCZNY MENTORING Z GOSIĄ I DOROTĄ to inwestycja

6.000 PLN netto (1.400 eur)

Płatność jednorazowa

Jest jeszcze opcja płatności w systemie abonamentowym. Masz do wyboru:

3 raty po 2.100 pln netto

6 rat po 1.100 pln netto 

Zaufaj Doświadczeniom Naszych Klientów

To wszystko jest piękne napisane. Dlatego zobacz opinie o nas popierające nasze słowa.

Cierpliwość

Ogrom wsparcia, wiedzy oraz zaangażowanie Doroty jest nie do opisania słowami, bo żadne nie będzie oddawało tego, co, można zyskać, decydując się na współpracę z Dorotą. Na początku nie wiedziałam, w którą stronę pójść jako wirtualna asystentka, Dorota z ogromną cierpliwością wszystko mi tłumaczyła i na każde moje pytanie uzyskiwałam odpowiedzieć.

choose your image

Agnieszka Dziedowicz


Konkret

Kiedy zdecydowałam się na dalszy rozwój firmy na swoją Mentorkę wybrałam właśnie Dorotę. Spotkania są zawsze rzeczowe, omawiamy kolejne etapy do wprowadzenia. W między czasie zawsze mogę liczyć na jej pomoc i wsparcie. Bardzo polecam współpracę z Dorotą w tym zakresie. Na pewno pomoże wybrać Ci dalszą ścieżkę rozwoju i nakreśli plan działania w zgodzie ze sobą.

choose your image

Justyna Rychlik


Profesjonalizm

Serdecznie polecam Dorotę jako mentorkę. Pomogła mi nakreślić kierunek mojego rozwoju i podpowiedziała jak korzystać z mojego doświadczenia i wiedzy. Pokazała mi ścieżki, o jakich wcześniej nie myślałam. 

Profesjonalna i pełna empatii. Dorota, współpraca z Tobą to była przyjemność

choose your image

Monika Nawrotek


Oliwia Jakubik

Współpraca z Gosią okazała się strzałem w 10. Gosia jest niezwykle zorganizowaną i uporządkowaną osobą. Współpraca z Gosią jest lekka, miła i przyjemna, ponieważ znajomość wielu programów bardzo ułatwia pracę i właściwie Gosia jest w stanie rozwiązać każdy mój problem. Podoba mi się to, że Gosia często wpada na super pomysły jak usprawnić sprzedaż, jak pisać, żeby ludzie chcieli kupować produkty, jakie grafiki robić, żeby przyciągały nowych klientów.

Mogę śmiało napisać, że Gosia to skarbnica pomysłów na strategię biznesową, na pisanie postów, na tworzenie nowych produktów.
Dodam jeszcze, że Gosia jest przesympatyczną osobą prywatnie i super się z nią gada nie tylko o biznesie, ale o życiu również.

choose your imageJestem niezmiernie zadowolona ze współpracy z Gosią. Jest bardzo zorganizowana, tryska pomysłami. Słucha wszystkich moich wskazówek i dopasowuje strategię i marketing pod moje potrzeby. 

choose your image

Justyna Wylegala


Gosia pomogła mi poukładać sporo kwestii w mojej firmie w związku z nadchodzącą kampanią. Mogłam przegadać z nią swoje pomysły, dzięki czemu zyskałam nową perspektywę i myślę, że zaoszczędziłam sporo czasu na robienie rzeczy, które nie miałyby sensu. Gosia aktywnie czuwała nad moimi działaniami i chętnie dzieliła się swoim doświadczeniem. Współpraca z nią była dużą przyjemnością - wiedziałam, że na pomoc nie będę musiała czekać tygodniami tylko otrzymam ją praktycznie tu i teraz.

choose your image

Agnieszka Walkowiak


To ty decydujesz! Ty jesteś Panią swojego biznesu!


Tak naprawdę, masz różne możliwości i my Ci tutaj przedstawiamy jedną z wielu ścieżek.

Możesz zdecydować się na to, aby po swojemu wprowadzać zmiany w biznesie, co może jednak wiązać się z ryzykiem nieefektywnych prób i błędów, które nie tylko mogą być kosztowne, ale również zniechęcające.

 
Możesz stwierdzić, że inni ludzie zrobią większość pracy za Ciebie. Budowanie zespołu od zera to kolejna opcja, która niesie ze sobą wyzwania związane z doborem odpowiednich osób. Niewłaściwe decyzje personalne mogą kosztować Cię nie tylko środki finansowe, ale także czas i energię.

 
Świat internetu oferuje nieskończoną ilość materiałów edukacyjnych, takich jak kursy online, webinaria, czy treści video. Jednakże, bez jasnego planu i struktury, trudno jest znaleźć spójność w zdobywanej wiedzy i przenieść ją na grunt własnego biznesu.

Te opcje, choć na pierwszy rzut oka atrakcyjne czy tańsze, mogą nie dostarczyć tak spersonalizowanego i skoncentrowanego na rezultatach podejścia, jakie oferuje nasz program mentoringowy. Decydując się na samodzielne metody, warto mieć na uwadze, że sukces w biznesie często zależy nie tylko od wiedzy teoretycznej, ale przede wszystkim od umiejętności jej aplikacji i adaptacji do zmieniających się warunków rynkowych.

 
Nasz program oferuje nie tylko dostęp do sprawdzonych metod i narzędzi, ale również wsparcie doświadczonej mentorki, menedżera i coacha w jednym, co może znacząco przyspieszyć Twoją drogę do sukcesu.

Stworzyłyśmy ten program dla Ciebie

Nasz program jest IDEALNY dla Ciebie

Masz określony cel, który chcesz osiągnąć w ciągu najbliższych 3 miesięcy.
Masz już swój biznes i produkty cyfrowe lub usługi, ale wiesz, że nie wykorzystujesz całkowicie swojego potencjału.
Dopiero zaczynasz swój biznes i nie chcesz popełniać błędów, które inni przeszli
Jesteś "nietechniczna" i czujesz się nieswojo, gdy masz zaznajamiać się z nowymi programami
Przytłacza Cię ogrom możliwości i narzędzi i potrzebujesz kogoś, kto Ci wskaże te najlepsze dla Ciebie

Nasz program NIE jest dla Ciebie

Liczysz na to, że zrobimy pracę za Ciebie
Nie chcesz się zaangażować w 3 miesiące wspólnej pracy
Nie wiesz, co chcesz osiągnąć w swoim biznesie; nie masz swojej wizji biznesowej
Wierzysz, że sukces można osiągnąć drogą na skróty 
Ogarniasz programy, masz dobrze sprzedające się produkty i ogólnie Twój biznes ciągle rośnie

Teraz jesteś pewna, że to program dla Ciebie?

Zrób ten pierwszy krok i wypełnij ankietę oraz umów się na rozmowę z jedną z nas. Podczas rozmowy wspólnie zdecydujemy o Twoim uczestnictwie w programie!

ankieta

Wypełnij ankietę, która ma na celu poznanie Twojego biznesu. Pozwoli nam to na precyzyjnie określenie, czy możemy Ci pomóc.

rozmowa

Po wypełnieniu ankiety umów się na rozmowę z Gosią lub Dorotą. 

decyzja

Możliwe, że już podczas rozmowy podejmiemy decyzję, czy weźmiesz udział w naszym programie! 

Kto się Tobą zaopiekuje?

Dorota Mroczek

Od 2020 roku kroczę pełną wyzwań ścieżką, która rozpoczęła się od roli wirtualnej asystentki po ponad 15 latach doświadczenia w branży ubezpieczeniowej.

 
Moje pierwsze kroki w biznesie online to nie tylko przygoda, ale prawdziwa metamorfoza. W ciągu krótkiego okresu czasu wydałam 9 różnorodnych produktów cyfrowych, tworząc nie tylko markę, ale także inspirując innych do własnych osiągnięć.

 
Zanim stałam się mentorem, zdobywałam umiejętności jako wirtualna asystentka, obsługując kampanie sprzedażowe i działania "za kulisami". Jednak moja pasja do nauki i przekazywania wiedzy sprawiła, że zdecydowałam się podjąć nowe wyzwanie - szkolenie osób prowadzących biznesy online.

 
Moje doświadczenie jest wynikiem intensywnych kursów, szkoleń, i praktycznej wiedzy, której nabierałam na własnej skórze. Dziś pomagam moim klientom osiągnąć sukces, dzieląc się nie tylko teorią, ale także praktycznymi strategiami, które sprawdziłam osobiście.

 Naukę czerpałam od największych specjalistów w branży online, takich jak Bartek Popiel (Liczy się Kampania), Magda Pawłowska (WOW Marketing Lab), Marta Krasnodębska (Bootcamp Hakerki sukcesu), Ewa Gadomska (Dochodowa Firma), Magdalena Pydych (Biznes od Podstaw), Kamila Lizurej (Biznes Coacha i Trenera), a także IMOK (mentor i brand manager).

 
W 2022 roku i 2023 roku miałam zaszczyt być nominowaną w Konkursie Kobieta E-commerce, a moje zaangażowanie zostało docenione w postaci wyróżnienia na Gali Czerwonej Szpilki w marcu 2023 roku.

Gosia Galbas

Od 2021 roku, kiedy to rozpoczęłam swoją przygodę w branży online, moja kariera zawodowa przeszła znaczącą transformację, od online project managera do mentorowania małych biznesów i brand managera.

W 2022 roku zostałam uhonorowana wyróżnieniem „Lwice Biznesu 2022”, a moje zaangażowanie i skuteczność w pracy zostały docenione również w 2023 roku, kiedy to ukończyłam szkolenie w IMOK-u jako Brand Manager. W 2021 roku wystąpiłam jako prelegentka na konferencjach branżowych, a w 2023 roku brałam udział w licznych wydarzeniach, dzieląc się swoją wiedzą i inspirując innych.

 
Jestem także coachem (Akredytowany kurs ACSTH „Power of coaching”) oraz instruktorką ashtangi jogi, łącząc umiejętności biznesowe z dbałością o dobre samopoczucie i work-life integration. Moje życiowe motto, "Bój się i działaj", jest odzwierciedleniem mojego podejścia do życia i biznesu.

Moje doświadczenie w biznesie online to ciągła nauka i rozwój. Podejmowałam szkolenia i mentoring u czołowych specjalistów, zdobywając umiejętności, które teraz przekazuję moim klientom: Bartek Popiel (Liczy się Działanie, Liczy się Wynik), Mirek Burnejko (Akademia), Marta Krasnodębska (Klub Hakerek Sukcesu), Artur Jabłoński (Facebook Ads), Kamil Kozieł (4 warstwy prezentacji), Adam Dębowski (Klub CVP), IMOK (Brand Manager), Marta Idczak, Adrian Kołodziej i wiele innych.


Moje podejście do biznesu opiera się na indywidualnym traktowaniu każdego klienta, budowaniu relacji międzyludzkich oraz na ciągłym rozwoju osobistym i zawodowym. Moja pierwsza firma, założona w 2014 roku jako instruktorka jogi, dała mi solidne podstawy do zrozumienia, jak ważne jest znalezienie własnej ścieżki i pasji.

Czerpiemy wiedzę od najlepszych
i zdobywamy doświadczenie ze znanymi markami

Od paru lat uczymy się od najbardziej znanych nazwisk w biznesie online. Dodatkowo współpracowałyśmy z ekspertami w różnych branżach. W programie grupowym dajemy Ci całą kompilację naszej wiedzy oraz doświadczenia.

Nie musisz kupować tysiące innych kursów. Z nami poznasz różne strategie i sposoby działania!

FAQ

Odpowiadamy na Twoje pytania

Czym różni się wasz program od innych?

Przede wszystkim jest on prowadzony przez dwie osoby: Gosię i Dorotę. Dorota ukończyła Akademię Mentoringu w IMOK-u w XII 2022, nabywając kod zawodu "mentor", a Gosia jest coachem (Akredytowany kurs ACSTH „Power of coaching”).
Dzięki temu oferujemy wszechstronne wsparcie i kierowanie w rozwoju Twojego biznesu online. Nasze sesje mentoringowe skupiają się na identyfikowaniu celów, rozwiązywaniu problemów, rozwijaniu strategii i motywowaniu do działania z uwzględnieniem mindsetu.

Jakie korzyści mogę uzyskać, korzystając z Waszego programu mentoringowego?

Pójdziesz jak burza w 2024 roku! Przez 3 miesiące intensywnej pracy otrzymasz wszystkie niezbędne narzędzia do tego, aby ulepszać/zmieniać i rozwijać swój biznes. W końcu zaczniesz działać jak businesswomen. Nie będziesz się czuła głupio na rozmowach z innych specjalistami, gdy opowiadają o jakiś KPI. Nauczysz się myśleć biznesowo.

Jakie są kwalifikacje Waszych mentorek - Doroty i Gosi?

Posiadamy bogate doświadczenie w prowadzeniu własnych biznesów online, a także udzielaniu wsparcia innym przedsiębiorcom. Dorota ukończyła Akademię Mentoringu w IMOK-u w XII 2022, nabywając kod zawodu "mentor", a Gosia jest coachem (Akredytowany kurs ACSTH „Power of coaching”).

Czy program obejmuje również aspekty praktyczne i narzędziowe?

Tak, transformacyjny program mentoringowy SKUPIA SIĘ PRZEDE WSZYSTKIM na aspektach praktycznych i narzędziowych, dzięki czemu będziesz mogła zdobyć praktyczne umiejętności i skuteczne narzędzia potrzebne do prowadzenia biznesu online.

Czy Wasz program jest dostosowany do indywidualnych potrzeb biznesowych?

Tak, ponieważ otrzymasz indywidualny dokument do pracy nad swoim rozwojem.

Jak długo będą trwały spotkania?

Spotkania będą trwały minimum 1, 5 godziny. Jednakże zależy nam na tym, abyś otrzymała odpowiedzi na wszystkie pytania i jak będzie potrzeba to potrwa dłużej.

Czy program mentoringowy obejmuje wsparcie poza spotkaniami?

Tak, nasz program mentoringowy obejmuje również wsparcie na grupie Facebook. Dodatkowo, mentorki są dostępne do kontaktu drogą mailową.

Czy mogę zrezygnować np. po miesiącu?

Program trwa 3 miesiące. 

W przypadku płatności jednorazowej - nie zwracamy pieniędzy za niezrealizowany mentoring, z którego rezygnujesz. 

W przypadku płatności w abonamencie - umowę zawierasz z TubaPay i będziesz musiała opłacić wszystkie 3 “raty”, nawet jak zrezygnujesz po miesiącu. Dlatego zapraszamy tylko zdecydowane osoby, które chcą odmienić swój biznes.

"Sposób, w jaki robisz cokolwiek, determinuje, jak robisz wszystko"

Sposób, w jaki podchodzisz do każdego zadania, mówi światu, jak podchodzisz do swojego biznesu. Możesz robić wszystko z pasją, zaangażowaniem i precyzją.  

Pamiętaj, że każdy Twój krok, nawet ten najdrobniejszy, jest odbiciem Twojego całokształtu jako liderki i wizjonerki

Copyright © Dorota & Gosia [D&G]