Potrzebujesz online project managera?Czy borykasz się z tymi problemami?

 • Chaos podczas kampanii sprzedażowej
 • Niepewność, co robić. Jakie kroki podjąć jako pierwsze?
 • Ciągły brak czasu na realizację nowych pomysłów?
 • Zagubienie w swoim biznesie poprzez brak planu czy procedur
 • Brak wiedzy technicznej, aby projekt wprowadzić w życie.

W jakich projektach mogę Cię wesprzeć?

Jako online project manager, oferuję Ci pełen pakiet usług, który pomoże Ci ogarnąć Twój biznes i uporządkować wszystkie projekty, z którymi masz do czynienia. Poniżej znajdziesz przykładowe obszary współpracy, w których wspieram moich klientów.

Planowanie strategii nowego biznesu

 • Ustalanie celów biznesowych
 • Analiza Twoich zasobów oraz SWOT
 • Analiza konkurencji
 • Przygotowanie komunikacji marki
 • Przygotowanie biznesplanu

Zarządzanie kampanią sprzedażową

 • Przygotowanie lejka sprzedażowego
 • Opracowanie harmonogramu kampanii
 • Opracowanie strony sprzedażowej
 • Koordynacja podwykonawców
 • Zarządzanie okienkiem sprzedażowym
 • Działania organiczne
 • Reklama płatna Facebook Ads

Wydanie produktu cyfrowego

 • Określenie grupy docelowej
 • Analiza konkurencji oraz ocena szansy produktu
 • Przygotowanie oferty sprzedażowej
 • Plan wydania produktu
 • Wsparcie w realizacji wydania produktu

Zarządzanie social media

 • Analiza obecnych działań w social media
 • Analiza konkurencji
 • Opracowanie harmonogramu treści
 • Przygotowanie strategii treści i komunikacji marki
 • Generowanie pomysłów
 • Reklamy płatne Facebook/Instagram

CRM i wdrożenia narzędzi

 • Zarządzanie systemem CRM
 • Wsparcie w wyborze narzędzi
 • Analiza wyników
 • Ustawianie automatyzacji (Active Campaign, Mailerlite, SalesManago)
 • Zarządzanie social media
 • Reklamy płatne na Facebooku/ Instagramie
 • Stworzenie landing page
 • Tworzenie oferty sprzedażowej

A jak to wygląda w praktyce?

1. Analiza kampanii

Pierwszym krokiem jest analiza Twojego pomysłu na kampanię i określenie celów sprzedażowych. Przemyślimy strategię marketingową. Ustalamy produkty (lead magnet, produkt OTO, pakiety VIP etc.). Wraz z Tobą określimy, jakie kanały marketingowe najlepiej wykorzystać, jakie kampanie reklamowe przeprowadzić, aby osiągnąć maksymalny efekt. Doprecyzujemy terminy na przygotowanie oraz okienko sprzedażowe.

2. Planowanie kampanii

Wspólnie ustalimy plan kampanii, tak aby była dopasowana do Twoich potrzeb i cele były osiągalne. Doprecyzujemy, jakie kroki należy wykonać na każdym etapie: przygotowanie kampanii, realizacja zadań przez wykonawców, okienko sprzedażowe.

3. Przygotowanie oferty oraz strony sprzedażowej

Wesprę w napisaniu oferty sprzedażowej oraz stworzeniu strony sprzedażowej. Jeśli zajmuje się tym podwykonawca, to koordynuję jego pracę

4. Opracowanie contentu

Kolejnym krokiem jest przygotowanie contentu  (posty, filmy, e-maile etc.). Razem ustalimy, kto się zajmuje ich realizacją. Przygotuję scenariusze i wytyczne do materiałów.  Jeśli chodzi o materiały reklamowe, to się nimi zajmę.

5. Realizacja zadań

I teraz zaczyna się praca (wykonawców). To etap, podczas którego koordynuję pracę zespołu, czy zadania są realizowane na czas i zgodnie z wytycznymi.

6. Okienko sprzedażowe

Podczas okienka sprzedażowego koordynuję przebieg całej kampanii. Monitoruję wyniki i szybko reaguję na wszelkie zmiany czy daję propozycję optymalizacji (np. aby wprowadzić zmiany w treści reklamowych, czy zrobić więcej stories).

7. Analiza wyników kampanii i wnioski

Ostatnim krokiem będzie analiza całej kampanii oraz wyciągniecie wniosków.

Poznaj opinie moich klientów

Współpraca z Gosią Galbas to czysta przyjemność, wynikająca z Gosi zaangażowania, wysokich kompetencji, wiedzy i doświadczenia.
Prowadząc projekt obejmuje go uwagą do samego końca i prowadzi w pełni samodzielnie – co dla mnie daje możliwość koncentracji na moich zadaniach.
Szybko reaguje w sytuacjach, gdy wydarza się coś zaskakującego. To świetna partnerka we współpracy. Polecam z całego serca!
Kaja Kozłowska
Coach
Z wielką przyjemnością wystawiam Gosi najlepszą rekomendację.
Cieszę się, że mogłam rozpocząć z nią współpracę i chciałabym, aby trwała jak najdłużej.
Jej praca i zaangażowanie jest nieocenione. Potrafi znaleźć rozwiązanie w najtrudniejszych sprawach, bardzo się angażuje i zawsze dotrzymuje słowa.
Dzieli się swoją ogromną wiedzą i jest w 100% profesjonalistką. Nie wyobrażam sobie mojego biznesu bez jej pomocy.
Mariola Niełacna
Prawo pracy przy kawie
Spotkania z Gosią są zawsze bardzo wspierające, sensowne i pozwalają na uzyskanie ważnych dla siebie wskazówek. Gosia ma dużą wiedzę z wielu dziedzin, co pomaga w dostosowaniu narzędzi idealnych do możliwości danej osoby oraz potrzeb biznesu. Na konsultacji można otrzymać dla siebie wsparcie nie tylko pod względem technicznym i organizacyjnym, ale również personalnym. Gosia odpowie na każde pytanie, a w razie potrzeby wesprze radą nawet po spotkaniu. Polecam 🙂
Klaudia Grzelka
Holistyczne Centrum Energoterapii
Gosia dała mi się poznać, jako wysokiej klasy specjalistka, która wspiera mnie w planowaniu firmowego newslettera. Świetnie radzi sobie w researchu i relacjach międzyludzkich, co w biznesie oceniam za kluczową kompetencję. Jest przy tym otwarta na nowe zadania i doświadczenia; wiem, że zawsze mogę na nią liczyć.
Adrian Pakulski
Paq studio
Serdecznie polecam współpracę z Gosią. Potrafi wlać w człowieka nadzieję, kiedy zaczyna jej brakować i jednocześnie urealnić, kiedy za bardzo oddalamy się od rzeczywistości w swoich wizjach i oczekiwaniach. Dzięki Gosi zrozumiałam, że budowanie biznesu to nie tylko strategia, ale także codzienne działania, które są podstawą dobrych wyników.
Monika Ponichtera- Kasprzykowska
psycholog
Gosia jest profesjonalistką w każdym calu. Współpracowałem z nią w zakresie zarówno prac redaktorskich oraz researchu jako Wirtualna Asystentka. Cenię sobie jej zaangażowanie, płynny i bezproblemowy kontakt oraz elastyczność. Polecam Gosię jako sprawdzoną asystentkę z wachlarzem umiejętności przydatnych każdemu przedsiębiorcy! Jej pomoc jest absolutnie nieoceniona!
Marcin Michalski
Marketing Hacker
Nasza współpraca trwała krótko, ale od samego początku Gosia wykazała duże zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań. Współpraca dotyczyła obszaru promowania postów reklamą na Facebooku dla naszych klientów oraz przygotowanie kampanii reklamowych na potrzeby mojego biznesu. Gosia wykazała się dużą wiedzą i kreatywnością podczas tworzenia samych kampanii, jak i dużą odpowiedzialnością przy obsłudze oraz analizie uruchomionych kampanii. W przypadku problemów z kontem reklamowym lub odrzuceniem reklam przez Facebooka, natychmiast reagowała, nawiązując kontakt z supportem Facebooka. Bardzo profesjonalne podejście i super komunikacja. Polecam gorąco współpracę z Gosią każdemu, kto szuka profesjonalnego wsparcia w zakresie prowadzenia kampanii reklamowych na Facebooku.
Piotr Horszczaruk
Marketing to Podstawa
Współpraca z Gosią okazała się strzałem w 10. Gosia jest niezwykle zorganizowaną i uporządkowaną osobą. Zawsze wszystkie zadania są zrobione na czas, a często przed czasem. Bardzo doceniam, że każde zadanie jest zrobione perfekcyjnie od napisania tekstów po przygotowanie grafiki. Współpraca z Gosią jest lekka, miła i przyjemna, ponieważ znajomość wielu programów bardzo ułatwia pracę i właściwie Gosia jest w stanie rozwiązać każdy mój problem. Podoba mi się to, że Gosia często wpada na super pomysły jak usprawnić sprzedaż, jak pisać, żeby ludzie chcieli kupować produkty, jakie grafiki robić, żeby przyciągały nowych klientów.
Mogę śmiało napisać, że Gosia to skarbnica pomysłów na strategię biznesową, na  pisanie postów, na tworzenie nowych produktów.
Dodam jeszcze, że Gosia jest przesympatyczną osobą prywatnie i super się z nią gada nie tylko o biznesie, ale o życiu również.
Oliwa Jakubik
Ogrody Oliwii
Współpraca z Gosią to czysta przyjemność. Jest dokładna, kreatywna, pełna inicjatywy i wspaniałych pomysłów. Gosia ogarnia to, na co ja w mojej twórczej pracy nie mam ani czasu, ani przestrzeni. Polecam pracę z Gosią jeśli potrzebujesz asystentki online, która zajmie się tym, na co nie chcesz tracić czasu, lub zwyczajnie robienie tych rzeczy, nie jest tym, co lubisz. Gosia ma świetne wyczucie stylistyki, kolorów, grafiki. Jest jak wnikliwy detektyw na wszelkie literówki, szczegóły. Jej oko widzi to, co mnie osobiście jest trudno zobaczyć. Gosia ogarnia mój biurowy chaos. To bezcenna pomoc. Jeszcze raz polecam z serca
Dagmara Szymańska
Coach | Autor i Terapeuta Embrace Therapy®
Współpraca z Gosią to czysta przyjemność! Nie dość, że robi za dwie osoby w ekspresowym tempie, to jeszcze pracę swoją wykonuje bardzo starannie, zwraca uwagę na wszystkie detale i przede wszystkim jest to pełna personalizacja, jak szycie na miarę. Nic nie trzeba dwa razy powtarzać, a w większości przypadków potrafi wejść człowiekowi do głowy i zrobić dokładnie to, co chciał. Nawet jak nie powiem czegoś albo powiem tylko połowę tego, co chciałabym przekazać, Gosia robi dokładnie to, co siedzi w mojej głowie. Jest bardzo rzetelna i świetnie zorganizowana! Lepszej asystentki nie mogłam sobie wymarzyć.
Klaudia Bednarczyk
Optimismo Compartido
Gosia pomogła mi poukładać sporo kwestii w mojej firmie w związku z nadchodzącą kampanią. Mogłam przegadać z nią swoje pomysły, dzięki czemu zyskałam nową perspektywę i myślę, że zaoszczędziłam sporo czasu na robienie rzeczy, które nie miałyby sensu. Gosia aktywnie czuwała nad moimi działaniami i chętnie dzieliła się swoim doświadczeniem.
Współpraca z nią była dużą przyjemnością – wiedziałam, że na pomoc nie będę musiała czekać tygodniam
i, tylko otrzymam ją praktycznie tu i teraz. Polecam!
Angelika Walkowiak
Polecam współpracę z Gosią, ponieważ mogę być pewna, że zadania wykonywane przez Gosię będą wykonane szybko i bardzo dokładnie. Jest kreatywna, nie wykonuje zadań odtwórczo, ale wykazuje się pomysłowością i potrafi myśleć perspektywicznie. Małgosia jest dyspozycyjna i szybko odpowiada napytania. Informuje mnie, kiedy zajmie się danym zadaniem i ile czasu przewiduje na jego wykonanie. Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy.
Lucyna Malik
Pasja w biznesie
Jestem niezmiernie zadowolona ze współpracy z Gosią. Jest bardzo zorganizowana, tryska pomysłami. Słucha wszystkich wskazówek i dopasowuje strategię i marketing pod moje potrzeby. Polecam gorąco.
Justyna Wylegala
Mind Body Coach
Gosia Galbas współpracowała z Ekome jako wirtualna asystentka przez niemal dwa lata. Przez ten okres zajmowała się sprawami organizacyjnymi i technicznymi.
Pracuje szybko i rzetelnie, podejmuje chętnie nowe wyzwania i szybko uczy się nowych zadań.
Stale rozwija się, inwestuje w siebie i podnosi swoje kompetencje.
Oprócz tego jest miłą osobą,
praca z Nią jest nie tylko efektywna, ale również przyjemna.
Katarzyna Tomasik
CEO Ekome® Sp. z o.o.
Małgosia jako wirtualna asystentka to był mój strzał w 10! Zawsze sumienna, zawsze na czas i do tego kreatywna! Pełny profesjonalizm. Bardzo cenię sobie elastyczny grafik pracy Małgosi, jej podejście do zleceniodawcy jak i przede wszystkim ogromną wiedzę świata online na temat jak go się tworzy od kuchni. Małgosi nie trzeba tłumaczyć, czym jest większość programów. A ponadto miła, uprzejma i bardzo sympatyczna z niej kobieta i zawsze uśmiechnięta.
Marta Zięcik
Właściciel szkoły językowej El Dragon

Chcesz ze mną współpracować?

1

Umawiasz się na rozmowę wstępną.

Zobacz poniżej.

2

Analizujemy Twój projekt.

To czas na poznanie się lepiej.

3

Oferta z wyceną.

Przedstawiam Ci moją propozycję działań.

4

Ustalamy zakres odpowiedzialności.

5

Określamy cele krótko- i długoterminowe.

6

Zaczynamy współpracę!

Rozmowa wstępna

Bardzo ważnym aspektem współpracy jest komunikacja. Dlatego umów się najpierw na bezpłatną rozmowę i wspólnie wybierzemy obszar współpracy!