fbpx

4-tygodniowy letni mentoring "Przygotuj od A do Z fundamenty Twojego biznesu"

Nie rozwiniesz swojego biznesu bez porządnie zrobionych podstaw

Możesz próbować różnych strategii, możesz mieć mentorów oraz być mega aktywna w social media, ale jeśli nie zrobisz podstawowych analiz w swoim biznesie, daleko go nie rozwiniesz. 
Teraz możemy zrobić to wspólnie w ciągu miesięcznego wakacyjnego mentoringu "Przygotuj od A do Z fundamenty Twojego biznesu"

Otrzymasz skuteczne i konkretne szablony do pracy
Masz gwarancję prostego przekazu i tłumaczenia skomplikowanych terminów "normalnym" językiem
Dostaniesz nawet spersonalizowane wskazówki i rady, co zmienić w swoim biznesie
Otrzymasz wsparcie dwóch doświadczonych mentorek

Gosia Galbas i Dorota Mroczek

MENTORKI PRZEDSIĘBIORCZYCH KOBIET

Posłuchaj, co mówią nasze klientki

Magda Banasiuk

Justyna Rychlik

Magdalena Kotara

Izabela Kochanek

Czy zmagasz się z poniższymi problemami?

Każdy jest Twoim klientem: Czy nie masz jasno określonego profilu swojego idealnego klienta? Czy trudno Ci precyzyjnie dopasować swoją ofertę do potrzeb rynku?

Brak sprzedaży: Czy mimo starań nie udaje Ci się zamienić potencjalnych odbiorców w rzeczywistych klientów? Czy Twoje produkty lub usługi nie znajdują odpowiedniego rynku?

Strata czasu i zasobów: Czy Twoje działania marketingowe nie przynoszą oczekiwanych efektów? Mimo ciężkiej pracy, czujesz, że Twój biznes stoi w miejscu lub nie rozwija się tak szybko, jak byś tego chciała.

Plan  wakacyjnego mentoringu - start 24 czerwca

Tydzień 1 - 24.06
Zrozumiesz i poznasz swojego klienta 

Poznanie i zrozumienie Twojego idealnego klienta to klucz do sukcesu. Pokażemy Ci, jak zbierać i analizować informacje, które pozwolą Ci lepiej odpowiadać na ich potrzeby. Zrozum swojego klienta, zanim jeszcze on sam zrozumie, czego potrzebuje! Pierwsze spotkanie online otworzy Ci oczy na to, kim są Twoi klienci i jak możesz lepiej z nimi komunikować.

Spotkanie Q&A 27. czerwca 
BONUS: Szablon awatara klienta

Tydzień 2 - 01.07
Przekonasz się, że badanie rynku jest łatwe! 

Czy kiedykolwiek zastanawiałaś się, dlaczego Twoi konkurenci odnoszą sukces, podczas gdy Ty stoisz w miejscu? Nasz letni mentoring pokaże Ci, jak skutecznie analizować rynek i konkurencję, aby wyprzedzać innych i oferować produkty, które są dokładnie tym, czego potrzebują Twoi klienci. Przekształć wiedzę w moc!

Spotkanie Q&A 04. lipca 
BONUS: Plik do analizy konkurencji
BONUS: Plik do analizy SWOT wraz z tożsamością marki

Tydzień 3 - 08.07
Wykreujesz skuteczną ofertę

Zastanawiasz się, dlaczego Twoje oferty nie przyciągają klientów? W trzecim tygodniu mentoringu nauczysz się, jak tworzyć oferty, które nie tylko są atrakcyjne, ale przede wszystkim skutecznie przekonują i przyciągają klientów. Twórz oferty, które sprzedają się same

Spotkanie Q&A 11. lipca
BONUS: Szablon oferty w Canvie (wraz z instrukcją)
BONUS: Szablon moodboardu 

Tydzień 4 - 15.07
Nauczysz się promować swoją ofertę w sieci  

Ostatni tydzień to praktyczne narzędzia i wskazówki, jak efektywnie prezentować swoje oferty i korzystać z mediów społecznościowych, aby zbudować silną markę i lojalną społeczność. Poznaj tajniki skutecznych kampanii, które zwiększają zaangażowanie i sprzedaż.

Spotkanie Q&A 18.lipca 

Co otrzymasz w programie mentoringowym? 

Letni mentoring nie jest kursem online.  To miesięczny program do pracy własnej z narzędziami, podczas których otrzymujesz naszą wiedzę oraz gotowe szablony. Pracujemy w niej według specjalnej formuły 4x4, która ma na celu szybkie i skuteczne przyswojenie nowej wiedzy.  Zobacz, co konkretnie Ci oferujemy:

4 spotkania merytoryczne dotyczące 4 omawianych tematów
4 spotkania Q&A, podczas których odpowiemy na Twoje pytania 
5 bonusów, którymi są szablony do pracy

Tylko do 17. maja

Miesięczny grupowy mentoring 

499,25 zł

tydzień pracy z mentorkami

Jedyne 1997 zł za zbudowanie podstaw biznesu
4 nagrania merytoryczne
4 spotkania Q&A na Zoom 
5 bonusów
Grupa na Facebooku
Dwie doświadczone mentorki
Gwarancja jakości*

* Uczestniczki naszych mentoringów cenią sobie indywidualne podejście, nasze zaangażowanie w ich biznes oraz przekazywaną wiedzę! 

"Ten mentoring to taki kop, że jeżeli będzie kontynuacja, to na pewno skorzystam."

Alicja Pianka

Projektantka stron i sklepów interneteowych

Możesz zapłacić w 3 ratach

Dajemy Ci możliwość zapłaty w 3 ratach po 750 zł każda (w tej cenie jest już prowizja), czyli w maju, czerwcu i lipcu. To są raty TubaPay, które nie są ratami bankowymi. Dlatego jeśli to opcja Ci odpowiada, to kliknij poniżej: 

Ogarnij podstawy biznesowe

Zarezerwuj miejsce już teraz i zbuduj solidne fundamenty swojego biznesu!

Opinie zadowolonych klientek

Dlaczego warto się zapisać?

Zastanawiasz się, czy warto? To przeczytaj poniżej

1

Ciągle zmieniasz swoje social media i treści bez widocznych rezultatów

Jeśli często zmieniasz swoje podejście marketingowe i mimo to nie widzisz zadowalających wyników, może to świadczyć o braku skutecznej strategii i rozumienia potrzeb rynku. Letni mentoring pomoże Ci stworzyć solidny, oparty na danych plan działania, który będzie konsekwentnie prowadził do zwiększenia efektywności twoich działań.

2

Nie umiesz określić minimum 10 problemów Twojego idealnego klienta

Jeśli masz problem z określeniem, kto jest Twoim idealnym klientem, i nie wiesz, jakie ma on problemy, może to prowadzić do marnowania zasobów na nieskuteczne kampanie. Letni mentoring sprawi, że dokładnie zrozumiesz, kto faktycznie jest zainteresowany Twoimi produktami, co pozwoli na bardziej ukierunkowane i skuteczne działania marketingowe.

3

Masz poczucie stagnacji i braku motywacji do działania w swoim biznesie

Czy odczuwasz, że Twój biznes utknął w miejscu? Każdy dzień wydaje się powieleniem poprzedniego, a nowe pomysły i projekty nie przychodzą tak łatwo, jak kiedyś. Może brakuje Ci nowych impulsów lub nie jesteś pewna, w którym kierunku powinnaś teraz podążać. Letni mentoring wprowadzi świeży powiew do Twojego biznesu. 

4

Kręcisz się w kółko, szukasz nowych kursów, ale nie poświęcasz czasu na analizy

Uważasz, że tylko pozyskiwanie wiedzy sprawi, że klienci Cię zauważą i zdecydują się na Twoją usługę lub kupią Twoją ofertę? To mit! Umiejętności są ważne, ale najważniejsze jest przedsiębiorcze podejście do biznesu. Czyli nie tylko skupianie się na szkoleniach, ale działania marketingowe, sprzedażowe i analizy tych działań. A potem wyciąganie wniosków. Robisz tak? Jeśli nie, to letni mentoring jest dla Ciebie.

5

Do tej pory nigdy nie robiłaś analiz biznesowych i jesteś świadoma, że ich potrzebujesz, aby skalować biznes

Czy już czujesz ciarki na plecach na myśl o analizach i przed oczami masz jakieś skomplikowane wykresy, tabelki i wzory? Spokojnie! Obalimy to przekonanie podczas mentoringu i pokażemy, jak w prosty i nieskomplikowany sposób analizować swój biznes, i co analizować.

Podczas programu mentoringowego "Przygotuj od A do Z fundamenty Twojego biznesu" stawiamy szczególny nacisk na te właśnie wyzwania. Zostaniesz wyposażona w narzędzia i strategie, które pomogą Ci przeanalizować obecny stan rzeczy, zidentyfikować obszary wymagające zmian i stworzyć plan działania, który wprowadzi świeżość i dynamikę do Twojej działalności. Pomożemy Ci odzyskać utraconą motywację, pokazując konkretne kroki w stronę odnowienia i optymalizacji Twojego biznesu. Zapewniamy przestrzeń do nauki, eksperymentowania i wymiany doświadczeń, co jest kluczowe dla przełamania rutyny i wprowadzenia nowej energii do Twojej firmy.

Dorota i Gosia - Twoje mentorki

Dorota Mroczek mentor dla prowadzących biznesy online. Przeobrażenie zawodowe zaowocowało wydaniem 11 produktów cyfrowych, które nie tylko ukształtowały jej markę, ale także zainspirowały innych do działania. Dorota zdobywała swoje umiejętności wspierając kampanie sprzedażowe i działając za kulisami, a jej pasja do nauki skierowała ją w stronę intensywnych kursów i szkoleń. To pozwoliło jej zdobyć praktyczne strategie, które dziś dzieli się z klientami. Jako mentor, czerpie z doświadczeń uznanych specjalistów, co zapewniło jej nominacje do Konkursu Kobieta E-commerce w latach 2022 i 2023 oraz wyróżnienie na Gali Czerwonej Szpilki w 2023 roku.

Gosia Galbas wkroczyła na ścieżkę kariery w branży online w 2021 roku, przekształcając swoje doświadczenie z zarządzania projektami online w rozwój jako mentor małych biznesów i brand manager. Swoje umiejętności potwierdziła, zdobywając w 2022 roku tytuł "Lwice Biznesu" oraz wyróżnienie jako Brand Manager w 2023 roku, a także uczestnicząc jako prelegentka na branżowych konferencjach. Jako akredytowany coach i instruktorka ashtangi jogi, łączy dbałość o samopoczucie z profesjonalizmem w biznesie. Gosia nieustannie poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w szkoleniach u czołowych ekspertów. Swoje motto życiowe "Bój się i działaj" wprowadza w życie zarówno w aspekcie osobistym, jak i zawodowym, co zaczęło się od założenia własnej firmy jako instruktorka jogi w 2014 roku, co ukształtowało jej podejście do życia i biznesu.

Copyright © Gosia Galbas i Dorota Mroczek 2024

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close