Poznaj Twoją Brand Managerkę!

Cześć, jestem Gosia Galbas i od kilkunastu lat mieszkam za granicą, a obecnie – w Austrii, gdzie rozpoczęła się moja biznesowa przygoda.

W 2014 roku założyłam swój lokalny biznes jako instruktorka jogi 🧘‍♀️ i w ciągu kilku miesięcy zdobyłam klientki na swoje zajęcia w języku niemieckim. Prowadziłam nawet weekendowe warsztaty oraz jogę w korporacji dla jej pracowników.

W 2021 roku przeszłam do świata online i założyłam kolejną firmę w Austrii. Obecnie jestem brand managerem i wspieram kobiety w rozpoczęciu ich biznesu online i zdobywaniu klientów. Specjalizuję się w budowaniu skutecznej ścieżki klientów w taki sposób, aby świadomie tworzyć proces sprzedażowy.

Dodatkowo wspieram klientów indywidualnie w działaniach sprzedażowych online poprzez zarządzanie strategiczne kampaniami sprzedażowymi oraz podczas tworzenia produktu cyfrowego. Wprowadzam też procesy i procedury do małych biznesów online. Mam swoje produkty cyfrowe i prowadzę mentoring grupowy oraz indywidualny dla przedsiębiorczych kobiet.

Obecnie skupiam się też na działaniach lokalnych i promuję w swoim środowisku pracę zdalną poprzez szkolenia, konsultacje i promocję w lokalnych eventach. Przygotowuję się do wydania mojej pierwszej książki.

Dodatkowo promuję ideę work-life integration i dbam o to, aby zachować równowagę w swoim życiu. Jako certyfikowany coach pomagam też moim klientkom w pokonaniu barier, które blokują je przed odniesieniem sukcesu.

W 2022 roku dostałam wyróżnienie „Lwice Biznesu 2022”. W 2023 roku ukończyłam szkolenie w IMOK-u jako Brand Manager. Zostałam też uhonorowaną nagrodą Business Women Awards 2023 oraz Inspiratorka Roku 2023 za moje działania. Jestem nominowana do statuetki Champion Biznesu 2023.

„Bój się i działaj!”

To moje motto życiowe, którym chcę zarażać innych.

Wiele razy podejmowałam ryzykowne decyzje, ale zawsze czułam, że robię dobrze.

 • Odbyłam kilkutygodniowe praktyki w Ambasadzie Polski w Kairze, gdzie poznałam kulturę arabską oraz świat dyplomacji.
 • Zrezygnowałam z dobrej, stałej pracy w korporacji we Wrocławiu, aby wyjechać za granicę na praktyki studenckie.
 • Rzuciłam etat i podróżowałam po świecie, aż w końcu trafiłam na kurs nauczycielski Yoga Alliance UK na Goa, w Indiach.
 • Wyjechałam z rodziną (trzylatką i 10-miesiecznym bobasem) na wyspę La Reunion i mieszkałam tam przez parę miesięcy.
 • 2021 rok to wielka zmiana w moim życiu — wystartowałam od zera w biznesie online i od tego czasu ciągle się rozwijam!

Marzenia się nie spełniają — marzenia się spełnia!

Wierzę, że w każdym z nas drzemie wielki potencjał, który trzeba rozbudzić. Należy iść za swoim głosem intuicji i nie bać się podejmowania trudnych decyzji. Ty też możesz spełnić swoje marzenia!

Mój klucz do sukcesu

Najważniejsze jest dla mnie indywidualne podejście do klienta oraz relacje międzyludzkie.

Przekonałam się, że własny biznes to przede wszystkim ciągły rozwój i praca nad własnymi przekonaniami.

Jestem lub byłam w każdym z tych miejsc i zmagałam się z takimi samymi wyzwaniami, co Ty!

Dlatego wiem doskonale, jak Cię wesprzeć!

Szczęście to nie wszystko!

Pierwszą firmę założyłam w 2014 roku. Jako instruktorka jogi przez parę lat z sukcesem prowadziłam zajęcia stacjonarne w języku niemieckim.

Po urlopie macierzyńskim wróciłam na etat. Czułam jednak, że to nie jest mój świat. Właśnie dlatego w 2021 roku podjęłam decyzję o spróbowaniu swoich sił w roli Wirtualnej Asystentki. Zaczęłam od zera — bez znajomości oraz wiedzy o biznesie online. Wszystkiego nauczyłam się sama lub dzięki kursom i szkoleniom.

W grudniu 2021 roku byłam prelegentką na konferencji dla Wirtualnych Asystentek organizowanej przez Elżbietę Nieradko. W 2022 roku byłam prelegentką na konferencji „Jak żyć w necie 2022?” oraz drugi raz na konferencji dla freelancerów. Rok 2023 jest pełen wydarzeń oraz zmian: byłam prelegentką na I Forum Kobiet, wzięłam udział w e-booku „Aktywne, niezależne i inspirujące”

Poznaj moje kompetencje:


Jako certyfikowany ekspert w dziedzinie systeme.io jestem w stanie pomóc firmom i indywidualnym przedsiębiorcom zoptymalizować ich lejki sprzedażowe i strategie marketingowe, aby osiągnąć doskonałe wyniki. Niezależnie od tego, czy chcesz usprawnić generowanie leadów, usprawnić procesy marketingowe, czy uruchomić kurs online, mogę poprowadzić Cię przez maksymalizację potencjału systeme.io do osiągnięcia celów biznesowych.


Moje sukcesy


Mocne strony — Talenty Gallupa


 • Uczenie się — uwielbiam się uczyć i doskonalić swoje umiejętności. Bardzo mnie to ekscytuje.
 • Bezstronność — doskonale zdaję sobie sprawę z konieczności traktowania ludzi w ten sam sposób. Jestem zwolenniczką rutyny, jasnych zasad i procedur, których wszyscy mogą przestrzegać.
 • Rozwaga — mimo że tego nie widać na pierwszy rzut oka, to moje decyzje i wybory są starannie przemyślane. Z góry przewiduję ewentualne przeszkody.
 • Dyscyplina — lubię rutynę i struktury. Mój świat najlepiej opisuje porządek, który tworzę wokół siebie.
 • Zbieranie — mam potrzebę zbierania i archiwizowania. Gromadzę informacje, pomysły, artefakty, a nawet relacje.

Szkolę się na bieżąco i uaktualniam swoją wiedzę


Ciągle zdobywam nową wiedzę i poszerzam swoje kompetencje. Nie lubię stać w miejscu. Chcę dać Ci jak największą wartość, popartą nie tylko własnym doświadczeniem, ale też teorią.

 • Brand Manager IMOK
 • Europejski Klub Kobiet Biznesu
 • Societe Community
 • The Club by Living Brave by Shoshanna Raven
 • Global Mastermind with Brian Tracy
 • Marketing Director Course
 • AI for Business Course
 • Executive Director Course
 • Liczy się kampania oraz Liczy się działanie (Bartek Popiel)
 • Klub Hakerki Sukcesu Pro
 • Mentoring by Silja Silbuch
 • Life Coaching akredytowany przez ACSTH
 • Klub CVP Change Value Process