||

5 sposobów, aby zostać zauważoną w sieci.

Czy wiesz, co robić, aby dać się zauważyć i zapamiętać w sieci? Przeczytaj ten wpis, żeby poznać 5 sposobów, aby zostać zauważoną w sieci.


Masz wrażenie, że niemal ciągle wyskakujesz z lodówki? A to jakiś post, a to przedstawienie oferty. Jednego dnia LinkedIn, drugiego dnia Facebook…
A może czujesz, że cały czas poświęcasz dużo czasu na publikacje, ale nie przynoszą one zamierzonego efektu? Nie pojawiają się żadni nowi klienci, brak zapytań o współpracę…

Tylko Ty widzisz swoją pracę.

Tak naprawdę, tylko Ty widzisz wszystkie swoje działania. Do szerszej publiczności dociera niewielki ułamek tego, co pokazujesz. 

Nawet jeśli codziennie będziesz publikować posty w mediach społecznościowych lub zajmiesz się regularnym promowaniem swoich usług w Internecie, większość pozostanie niezauważona. Zniknie w ogromie pozostałych informacji w sieci, które migają tylko przed oczami. 

Image by freepik on Freepik

Spokój zamiast frustracji.

Brak natychmiastowych efektów może być frustrujący, ale zamiast oczekiwać, że każda forma Twojego zaangażowania spotka się z natychmiastową odpowiedzią świata, zacznij działać w przemyślany, systematyczny i strategiczny sposób. 

Poznaj 5 sposobów, aby zostać zauważoną w sieci.

#1 Pokaż się na wideo.

Chyba nic, poza poleceniami, nie sprzyja budowaniu zaufania tak dobrze, jak bezpośredni kontakt. Wideo w dobie komunikacji cyfrowej jest jego najlepszym zamiennikiem. Pokazuj się na żywo lub udostępniaj nagrane wcześniej filmy, aby osoby, do których kierujesz swoją ofertę, mogły Cię zobaczyć, usłyszeć, po prostu lepiej poznać. Możesz nagrywać rolki, a potem ponownie wykorzystywać swoje filmy na YouTube czy TikToku, aby zwiększyć swoją widoczność i zasięgi – algorytmy to uwielbiają!

#2 Stwórz spójny wizerunek marki.

Aby zostać zauważoną i zapamiętaną, masz tylko krótką chwilę. Bardzo Ci w tym pomoże charakterystyczna i spójna identyfikacja wizualna. Wybierz kolory, czcionki i logo, które oddają charakter i przesłanie Twojej marki, pomagając Ci się wyróżnić.

Image by benzoix on Freepik

Jeśli Twoja strona i materiały udostępniane w mediach społecznościowych będą charakteryzować się spójnym stylem, będziesz z nimi bezpośrednio kojarzona. To pomoże w zapamiętaniu Ciebie i rozpoznawaniu przy kolejnych „przypadkowych spotkaniach” w sieci. Ludzie często zapamiętują wzrokowo, więc mogą nie być pewni, jak się nazywasz, ale poznają, że to Ty, jeśli w tle Twojego zdjęcia profilowego będzie główny kolor Twojej marki. 

#3 Buduj swoją sieć.

#4 Uruchom podcast.

#5 Udostępnij bezpłatny materiał.Potrzebujesz wsparcia w zbudowaniu strategii marketingowej lub przygotowaniu ścieżki klienta? Mogę Cię wesprzeć.
Osobista Partnerka Biznesowa

To połączenie wsparcia strategicznego z wykonawczym: od kreowania strategii oraz organizację w Twoim biznesie online (pozyskiwanie klientów, sprzedaż czy marketing) poprzez wdrażanie tych działań w biznesie.

Nie znajdziesz drugiej takiej usługi na rynku.

Opieka i wsparcie na 100%.

Podobne wpisy